İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • Ben konu bile açtım şu an buzdolabında soğusun çileğini üzerine koyup servis edeceğim merak etmeyin.

  sağolun, hocam cevapladığınız için peki sizce ne zaman açarsınız merak ettim :)yani kısa bir zaman içindemi yoksa biraz daha varmı?

 • Vintersaga Ben de senin gibi düşünüyorum havaların soğuk gitmesi konusunda, bu havalar bana mutluluk veriyor :D ama öte yandan da sistemciklerden sıkıldım artık, zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır diyip sıcak günlere katlanacağız artık :D ha sonunda zafer gelmezse de yapacak bir şey yok, yaşarsak daha nice kışlar göreceğiz inşallah.

 • Uzun vade tahminlerin tutma olasılığının düşük olduğunu unutmayalım. Genellikle değişkenlik gösterirler. Bir kaç gün öncesine kadar 15-16 sistemi ortada yokken bir anda karşımıza çıktı. Ay sonu aynı sürprizi neden yapmasın. Karamsar olmaya gerek yok ortada bir gerçek var o da bu sene bir önceki seneden çok daha iyi. Daha da iyi olacak inşallah Mart 15 ' e kadar önümüzda sağlam 2 ay var daha ne olsun.

 • Demirden korksak trene binmezdik, geçen seneyi yaşadıktan sonra gemiler yakmış olmamız lazım, zaten en dibini görmüşüz geçen sene:) korkma ısınalım sonrası inşallah baba sistem olur. He sıcak sektörde kalırsakta yapacak bir şey yok, bu sene kıştan nasibimiz bu deriz ölüm yok sonunda:))


  Buarada iskandinavya örneğini de beğenmedim:)

  Kar yağışını görmek mutlu ediyor beni fazlası eksra oluyor. Tren kömür ayırt etmez misali.

 • Sistem için güzel bir analiz.


  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Sistem için güzel bir analiz.


  Son cümlesine kesinlikle bir patern olarak katılmıyorum. Öncesi ise saygı duyulacak bir tahmin.