Teşekkürler!!!!

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Asıl biz teşekkür ederiz.Bunca hava sever insanı bir araya topladığınız ve bi aile kurmayı başardığınız için.:hfyeni (25)::hfyeni (25)::hfyeni (25):

HF<3

• Bil mukabele Samet kardeşim.

Havaforumla bu sene tanışma fırsatım oldu keşke daha önce bu güzel ailenin bir üyesi olabilseydim diyorum şimdi.Başarılarınızın artarak devam etmesi dileklerimle.

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Geçen yıl " hava durumu nasıl olacak" diye girdiğim, gerek forum, gerekse "arşivi" dolayısıyla müthiş bir bilgi denizini görüp, 50 küsür yaşımdan sonra, beni meteoroloji konusunda öğrenmeye iten,

sorduğum soruların yanıtsız kalmadığı, çok kısa bir süre sonunda Türkiye'nin her yerinden dostlar edindiğim için,

Aslında ben, "havaForum" site ve ekibine canı gönülden teşekkür ederim.

iyi ki varsınız, daha iler ki yıllarda, yüz milyonların ziyaret ettiği bir site olmamız temennisi ile,

iyi çalışmalar, iyi forumlar ve sevgiler

• Samet hocam gece gündüz buradasınız. Yarışmalarla ilgileniyor, şikayetlere bakıyor, model paylaşımı yapıyor, kuralar yapıyorsunuz. Asıl biz size teşekkür ediyoruz.

Hocam ayrıca size birkaç sorum olacak.

Evli misiniz? Çocuğunuz var mı? Eğer evetse foruma bu kadar vakit ayırmanızı yenge hanım ve çocuklar sorun yapıyor mu?

Bu enerjiyi nereden buluyorsunuz? Nasıl besleniyorsunuz? Spor yapıyor musunuz?

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• Samet hocam gece gündüz buradasınız. Yarışmalarla ilgileniyor, şikayetlere bakıyor, model paylaşımı yapıyor, kuralar yapıyorsunuz. Asıl biz size teşekkür ediyoruz.

Hocam ayrıca size birkaç sorum olacak.

Evli misiniz? Çocuğunuz var mı? Eğer evetse foruma bu kadar vakit ayırmanızı yenge hanım ve çocuklar sorun yapıyor mu?

Bu enerjiyi nereden buluyorsunuz? Nasıl besleniyorsunuz? Spor yapıyor musunuz?

Evli değilim bekarım evli olsam bu kadar olmazdı herhalde ister istemez o kavram farklı bir şey ona da ilgi göstermek lazım.Enerjiye gelince herkes gibi Hava sevdalısıyım.Kendi içimden gelen bir şey.

• Mesele bir ihtiyacı karşılamaktan ziyade; kendinde fark ettiğin ama çoğu zaman itiraf etmekten bile kaçındığın bir sevdanın gün yüzüne, hatta insanların gözüne gözüne sokabilme özgüvenini sağladığınız için...

Bu sevdayı yüreğinde hisseden binlerce insanı buluşturduğunuz için...

Bu buluşma ortamında tecrübeli-bilgili ve uzman kişilere ortam sağlayıp bizlere de nasiplenme şansı verdiğiniz için...

Kısacası varolduğunuz için teşekkür ederim şahsım adına.

İyi ki varsınız.

• Tüm hava forum ekibine, yöneticilerine ve değerli hocalarımıza emekleri ,özverili çalışmaları ve bizlere gösterdikleri sabırlar için çok teşekkür ederim. İyiki varsınız ....

• Sevgili hf ailesine duyurulur..

Eskiden ogrenciler derslerinden düşük not almasindan kaynaklanan etkenlerden birisi bilgisayarda oyun oynamakti.

Simdi ise Havaforumu takip ederek düşük notlar alınmaya başlandı.

Ögrencilerimize derslerinde basarilar dilegimi ictenlikle söyler ve Havaforum herzaman var olacaktır. Derslerinizede odaklanmanizi lutfediyorum..