İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Yarın sabahtan tatil etmezler en geç 2 veya 3. derslerinizden sonra salarlar öğrencileri yani 9-10

-11 gibi çünkü o saatlerden sonra İstanbulda ciddi örtüler olmaya başlayacak ve yollar daha kötü olmadan tatil ederler okulları.Tabi beklediğim yağış olursa.

• Yarın sabahtan tatil etmezler en geç 2 veya 3. derslerinizden sonra salarlar öğrencileri yani 9-10

-11 gibi çünkü o saatlerden sonra İstanbulda ciddi örtüler olmaya başlayacak ve yollar daha kötü olmadan tatil ederler okulları.Tabi beklediğim yağış olursa.

bu akşam veya yarın sabahtan tatil olursa olur yoksa biraz zor.

• Finallerinize çalışın, tatil olursada bu gün degil herhalde yarını da allah bilir :) yani sonuç olarak çalışmaya devam 😆😆😆 amma da tembel çıktınız yawww 🤪

^^ Aslında birkez gitmemezlik yapmadım ama bir kerecikte bizim hakkımız olsun ya çok görmeyin :)

• bu akşam veya yarın sabahtan tatil olursa olur yoksa biraz zor.

Bu akşam olmazda sabah en geç 10-11 gibi tatil söz konusu olabilir mgm akom yani devlet kurumları yarını kar yağışlı gösteriyor.Valilikte buralardan takip ediyor ama inşallah dediğin gibi olurda kardeşlerimiz sevinsin.

• çanakkalede okullar yarın tatil edilmiş

bence istanbullu öğrenciler bu gece resmi kanalları takip etsinler yüksek ihtimal gece yada sabaha karsı tatil gelebilir

mgm ye güven olmaz ancak bu kadar kar ikonunu ben uzun zamandır mgm de görmüyordum

• Arkadaşlar Şaban Çilesiz hocamın dediği gibi hoşumuza gitmeyen verisiz tahminleri raporlayalım fakat her tahmine de saygı gösterelim,polemiğe girmeyelim.Konuda kirlilik olmasın.Gerçekten bilgi almak isteyen arkadaşlarımızın hakkına girmeyelim.

Verisiz tahmincileride değilde saygısız olanları , trolleri ve kışkırtanlar raporlanmalı.

• Vintersaga hocam yarin okullarin tatil olmasi ile ilgili veriler hala ayni mi yani sabah ki firtina gercekten sikinti yaratacak boyuttami isimle alakali okdugu icin soruyorum ona gire tedbir almam grrekiyo cok tesekkurler simdiden

Hocam şu an bir analiz yazısı yazıyorum; onu bir okursunuz; kafanıza yatmayan bir nokta olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırım tekrar.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Çanakkale,Balıkesir,Bursa gibi şehirlerde tatil cepte diyebilirim.İstanbul’un da fazla büyük bir şehir olmasından dolayı şansını yüksek görüyorum.Fakat altını çizmek isterim ki inanılmaz bir kar yağışından dolay değil şehrin düzeninin çok çabuk bozulduğundan dolayıdır.