Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ABD iyice karıştı ancak ordu müdahale edecek durumu vardı bununla ilgili bir gelişme oldu mu Al1han

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• En son 13 bin asker gönderilmişti hocam, bir sürü video varda paylaşamıyorum

peh polis engel olamıyor ordu iniyor sahaya..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• ABD'de ortalık çok fena kızışmış, bu kadar olacağını tahmin etmiyordum

Ben sabah birkaç haber okumuştum polis merkezini ateşe vermişler vs diye, demek ki dahada ilerledi olaylar. Polisin ve ırkçı kesimin hareketleri olayları buralara getirdi. ABD bunu bastırır ama kendi içinde özellikle polis teşkilatında sorunlu insanları barındırmaması gerekli. Bugün eskilerden toplama birkaç polis şiddet videosu izledim, gerçekten psikolojik tramvası olan insanlar ABD de polis..

• Ben sabah birkaç haber okumuştum polis merkezini ateşe vermişler vs diye, demek ki dahada ilerledi olaylar. Polisin ve ırkçı kesimin hareketleri olayları buralara getirdi. ABD bunu bastırır ama kendi içinde özellikle polis teşkilatında sorunlu insanları barındırmaması gerekli. Bugün eskilerden toplama birkaç polis şiddet videosu izledim, gerçekten psikolojik tramvası olan insanlar ABD de polis..

Hocam bugün protestocuların Beyaz Saraya girdiği videoları var ülke geneline yayılmış protestolar ve ABD'li polislerin eskileri değil şuankilerde öyle az önce farklı 2 video gördüm 2 tane polis kelepçelediği adamı dövüyor.

• Hocam bugün protestocuların Beyaz Saraya girdiği videoları var ülke geneline yayılmış protestolar ve ABD'li polislerin eskileri değil şuankilerde öyle az önce farklı 2 video gördüm 2 tane polis kelepçelediği adamı dövüyor.

yazik ya, bu kadar sehirde isyan varsa bakalim nasil hareket edecek Trump efendi..Orduya vur emride verir bu deli..

• Protestolar amacından saptı, ABD karışık etnik kökenliliğin sorunlarını yaşıyor,çoğu trump’ın dediği gibi organize grup bireysel silahlanmanında fazla olduğu ülkede protestolar silahlı çatışmaya dönecekmi bakalım?

• yazik ya, bu kadar sehirde isyan varsa bakalim nasil hareket edecek Trump efendi..Orduya vur emride verir bu deli..

Protestolar böyle devam ederse vur emri vereririm demişti bugün diye hatırlıyorumve polisler bugün 7 eylemciyi silahla yaralamış, silahla müdahele ediliyormuş zaten

• Protestolar amacından saptı, ABD karışık etnik kökenliliğin sorunlarını yaşıyor,çoğu trump’ın dediği gibi organize grup bireysel silahlanmanında fazla olduğu ülkede protestolar silahlı çatışmaya dönecekmi bakalım?

Bu gidişle silahlı çatışmaya dönecek gibi hocam ortalık çok ciddi bir şekilde karışık polisler silahla müdahele ediyormuş

Einmal editiert, zuletzt von Al1han ()

• Chicago'da eylemciler polisleri linç ediyor.

Burada üzüldüğüm tek nokta ise kadın polislerinde video içinde linç edilmesi oldu.

Einmal editiert, zuletzt von Al1han ()

• 92 los angeles'tan sonra ne olduysa aynısı olacaktır. Ben anlamıyorum dağ gibi adam gayet sakin duruyor, yalvarıyor inatla devam ediyorsun yazıktır günahtır ya. Çok mu taşkınlık yapıyor(ki yapmadığı bariz elini aracın jantına kelepçele kardeşim. Üstüne üstlük aynı yerde geçmişte aynı mekanda çalıştıklarına dair söylentiler vardı ne derece doğru bilmiyorum.
    Bu göstericilere bakıyorum Mercedes'in mağzasına girip araba tepesinde zıplıyor olayların neresinden tutarsan tut elinde kalıyor. Ülkedeki medya gücü alenen demokratların elinde gayette Trump a karşı kullanılıyor köpürdükçe köpürtüyorlar. Benim şahsi görüşüm yüzüne gülüp arkandan hançerleyen demokratlar yerine direk yapacağını açık sözlülükle söyleyip yapan cumhuriyetçiler tercihimdir.
    Belki konudışı dan biraz sapıyoruz ama trump efendi 1 ay evvel "lockdown"ları kaldırmak için protesto edin deyip milleti sokağa döktüğünde virüs var diye bik bik bağıran medya niçin şu anda suskun? Bu amerika'nın virüs durumu ne olacak?Eğer 10 gün içinde devasa zıplamalar olmazsa hasta sayısında ya toplum bağışıklığı çoktan kazanılmış yada...

• Amerikalı ulusal muhafızlar tek tek bastırır olayı. Bilerek müdahalesi yavaş yapıyorlar olabilirler. Arkadasında ki destek veren grubu arıyorlarmış. Ulusal muhafızlar bastırır olayı FBI tek tek evinden toplar olaylara karışanları. Trump gayet sakin büyüyeceğini sanmıyorum. Kendi adına oy topladı.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞