Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • dün model sayfasına bir fotoğraf yükledim. 87 kışı istanbul çamlıca . o fotoğrafı başka forumdan aldığımı iddia eden arkadaş bi gel hele bir şey konuşacaz. Öyle itham edip ortadan kaybolmak yok. Çok açık ve net yazıyorum. Yaklaşık 4 yıldır bu foruma üyeyim. Başka bir foruma ne üyeliğim var ne de girmişliğim var. Havaforumdan başka forumda tanımam bilmem. Yusuf Eskinazi dün beni direkt olarak yaftaladın. Yönetime nereden aldığımı fotoğraflı bir şekilde kanıtladım. Gel tüm forumdan ve forum yönetiminden özür dile . istersen sana da kanıtlarım. Bir daha insanları yaftalamadan önce sor soruştur. Koskoca internet aleminde fotoğrafı paylaşan bir sizin formunuz yok.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Başka forumda yazar,yetkili olan birsinin bu forumda ne işi var ki? Art niyet ararım ben bunda.Heleki bahsedilen forumun HF'ye saçma sapan bir düşmanlığı var iken.Twitter ortamında açık açık görebilirsiniz bu durumu.Bizim ülkeye has bir durum işinde iyi olanlar hep kıskanılır ayağı kaydırılmaya çalışılır.

• Başka forumda yazar,yetkili olan birsinin bu forumda ne işi var ki? Art niyet ararım ben bunda.Heleki bahsedilen forumun HF'ye saçma sapan bir düşmanlığı var iken.Twitter ortamında açık açık görebilirsiniz bu durumu.Bizim ülkeye has bir durum işinde iyi olanlar hep kıskanılır ayağı kaydırılmaya çalışılır.

biz daha kimleri biliyoruz kimleri, başka forumlarda cirit atanları oralarda görev alanları vs vs

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• biz daha kimleri biliyoruz kimleri, başka forumlarda cirit atanları oralarda görev alanları vs vs

Sonra biz zan altında kalıyoruz başkan . sanki başka forumlarda takılıyoruz algısı çıkıyor ortaya

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sonra biz zan altında kalıyoruz başkan . sanki başka forumlarda takılıyoruz algısı çıkıyor ortaya

merak etme forum yönetimini çocuklardan oluşuyor sanıyorlar herhalde, bizim bildiğimiz ama milletin bizim bildiğimizi bilmediği o kadar çok şey var ki:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• şu ana kada art niyetli ne bir mesaj yazdım nede bu forum hakkında eksi bir yorumum oldu.malum forum yöneticisi kendi adına ve isim vererek paylaşım yapmış.arkadaş araştırmış mi fotoğrafı kimin çektiğini resimdekinin kim olduğunu vs.sadece yönetimi uyardım aksi bir durum.sonuçta hepimiz kar sevdalısıyız.ben hiç bir forumda kurucu falan değilim hepsinde kendimce ve bilgimce yorum yapıyorum.konu benim için kapanmıştır.

• biz daha kimleri biliyoruz kimleri, başka forumlarda cirit atanları oralarda görev alanları vs vs

Şu kirli çamaşırları ortaya döksenizmi :) Açıkcası bende paylaştığım bazı verilerin başka yerlerde paylaşılmasında rahatsızdım daha önce bunu dile getirmiştim. Adam 3-5 site nereyse takip ediyor biz atıyoruz veri yada resim video ne olursa bunlar çalınıp bodoslama diğer yerlere atılıyormuş. Şimdi durum devam ediyormu bilmiyorum gerçi kendimce önlem aldım ama.

• Şu kirli çamaşırları ortaya döksenizmi :) Açıkcası bende paylaştığım bazı verilerin başka yerlerde paylaşılmasında rahatsızdım daha önce bunu dile getirmiştim. Adam 3-5 site nereyse takip ediyor biz atıyoruz veri yada resim video ne olursa bunlar çalınıp bodoslama diğer yerlere atılıyormuş. Şimdi durum devam ediyormu bilmiyorum gerçi kendimce önlem aldım ama.

Birşeyler düşünüyoruz yakında :) Adını tam ülkemizin üstüne küçük şekilde yaz, verilerin üst yerlerine yazınca orası kesip paylaşanları gördü bu gözler :)

• şu ana kada art niyetli ne bir mesaj yazdım nede bu forum hakkında eksi bir yorumum oldu.malum forum yöneticisi kendi adına ve isim vererek paylaşım yapmış.arkadaş araştırmış mi fotoğrafı kimin çektiğini resimdekinin kim olduğunu vs.sadece yönetimi uyardım aksi bir durum.sonuçta hepimiz kar sevdalısıyız.ben hiç bir forumda kurucu falan değilim hepsinde kendimce ve bilgimce yorum yapıyorum.konu benim için kapanmıştır.

Neden direkt olarak adı geçen forumu yazdın o vakit. Nerden vardın o kanıya