Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Habertürk canlı yayın ekibine nisançı ile saldırdı köpekler.Canlı yayını kestiler kimse vurulmadı çok şükür.Akçakale havan saldırıları yapıyorlar.Batı medyası bunları göstermez o güye sevgi pıtırcıkları yapmaz sonuçta böyle şeyler habercilere saldırmazlar sivil kentte havan ile saldırmazlar onlara göre.Ancak habertürkün yaptığı da tam işgüzarlık o kadar kabak gibi açık yerde haber mi yapılır ne kask ne yelek var

• Cumhurbaşanı Erdoğan canlı yayında bombalıyor Avrupa'ya eğer bu operasyonu işgal olarak göstermeye devam ederseniz kapıları açar 3.6 milyon Suriyeliyi size göndeririz dedi :D Avrupa bu açıklamadan sonra kendini dizginler büyük ihtimalle

O zaman umarım Avrupa bu operasyonu kınamaya devam eder. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• şu kadar Şehidimiz var, bu kadar Şehidimiz var diyen anf news laf kalabalığı yapmaya devam ediyor.

Allah yolunda ve din uğrunda savaşırken ölen kimse Şehittir. Şehit olmak için müslüman olmak şarttır. ne yaparsa yapsın, nerede, nasıl ölürse ölsün veya öldürülsün müslüman olmayan Şehit olamaz.

kaldı ki; terör kamplarında düzenledikleri piyesler de sıkça Namazı alay konusu ettiklerini görebilirsiniz!

Allah'ın ayetlerini inatla inkâr edenler işte (Haktan) böyle döndürülür.

Mü'min Suresi 63. Ayet

• Bu operasyona yine büyük bir kesimce karşı çıkıldığını görüyorum sosyal medyada, aslında olaya insanlar biz başkalarının toprakları için mücade ettiğimiz asıl olan sınırımızda terör yapılanmasını, siyasilerin a dan z'ye kadar olan siyasi partilerimizin açıklamasına karşın tek ses olmalarına karşın bazı kesimlerin gerçekten art niyetli olup özellikle ''ünlü'' kısmın galeyana getirme çabaları, kim olursa olsun hükümetin kararlarının karşısında durup rant yapma peşinde oluşunu gerçekten hayretle izliyorum ya ben T.C vatandaşıyım bunlar değil yada tam tersi bunlar vatan millet diyip vatana hıyanet peşinde.

• Dünyanın çoğunluğun bizi değilde bu bebek katillerinin tarafını tutması birkez daha gösteriyor ki dünya ne kadar pislik lanet bir yer, eskiden bende sadece hükümetlere düşman olurdum sivillere normal insanlara değil özellikle abdnin, ancak twitter,youtube,redit yazılanları gördükten sonra hepsinin köküne kibrit suyu bu şerefsiz haysiyetsiz burger bağımlısı tiplerden nefret ediyorum

• Dünyanın çoğunluğun bizi değilde bu bebek katillerinin tarafını tutması birkez daha gösteriyor ki dünya ne kadar pislik lanet bir yer, eskiden bende sadece hükümetlere düşman olurdum sivillere normal insanlara değil özellikle abdnin, ancak twitter,youtube,redit yazılanları gördükten sonra hepsinin köküne kibrit suyu bu şerefsiz haysiyetsiz burger bağımlısı tiplerden nefret ediyorum

Sonra kutuplaşınca laf ederler. Bunlarla ölene dek kutuplaşacağım.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Sayın Çavuşoğlu 30 km alanı temizledikten sonra operasyon bitecek dedi. Ben de soruyorum ki sonra ne olacak devlet kuracaksa 30 km güneyde kurar bize zararı daha az olur belki tek katkısı o.

Suriye politikamızın öncü Birliği Sayın Perinçektir

Kendisini artık takdir ediyorum çünkü ne diyorsa çıkıyor

Onun demesine göre bir daha ki adım Beşşarla ortak hareket etmek

30 km derine kovduktan sonra zaten bir takım temaslar artacak ve operasyon Rusya dahil ittifakla yapılır

Ayrıca terör bölgesi ile aramıza bölgenin sahipleri geçecek (tabi CB kızıp onları Avrupa’ya yollamazsa )

Bence devlet hükümet muhalefet Yani millet olarak bu iki günü başarıyla atlattıktan sonra aklı selimle çözüm olur her konuda

Ben yine de Tramp şeytanından alçakça ve sinsice yapabileceği bir hamle bekliyorum , dilerim yapmaz

Yapsa da planında boğulur

• Suriye Dışişleri Bakan Yardımcısı: "Şam, Washington destekli Kürt güçleriyle görüşmeye hazır değil."

Rusya Türkiye ve Suriyeyi bir araya getirmek istediği bir toplantı yapmak istiyormuş ayrıca

• Biz 30 km alanı aldıktan sonra, kalan kısmı da Esad alsa bizim için olabilecek en iyi senaryo olur. En gerçekçisi de bu, her ne kadar hala Esad'a tamamen karşı da olsak.

Esad en sonunda Öso ya da saldırıp hepsini alacak gibi duruyor uzun vadede araksında Rusya ile beraber .

• "SON DAKİKA: BM GÜVENLİK KONSEYİ TÜRKİYE’NİN SURİYE’DEKİ ASKERİ HAREKATINI KINAMAYI BAŞARAMADI.

ABD VE RUSYA KINAMA BİLDIRISİNİ VETO EDİNCE ASKERİ MÜDAHALE KINANAMADI"

abd ne alaka?

• Resulayn bölgesinde keskin nişancı 3 tane ypgli terrorist ele geçirilmiş. Askerlerimiz terroristlerin kafalarına çuval geçirmiş. Videosu vardı atmıştım ama kaldırdım. Abd olayına gelirsen bende anlamadım normalde tam tersini yapmaları gerekti.

2 Mal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()