Konu Dışı [Genel Sohbet]

 • Güzelim Kaz Dağlarını bu hale getirenleri Allah affedermi acaba? Derinden üzdü bu görüntü beni tam tamına 195 bin ağaç katledilmiş üstüne üstlük toprakta sinayür ile kirleniyor altın aramak için


  kaz-dagi_4024.jpg

 • Tatile gidecek olup evdeki bitkiler ne olacak diye düşünenlere...

  Unfortunately, the media content can not be displayed. The content is no longer available or access is blocked.

 • Kaz Dağları'nda ağaçlar kesilirken kimse görmedimi sesini çıkarmadı mı? Yazık günah koca orman gitmiş resmen 195.000 ağaç ne demek? Millet ormanı, ağacı yok diye seferberlik ile ağaç ekerler, koruma altına alırlar. Biz ormanlarımızı yok hotel için yok maden için yok ediyoruz yazık günah. Bunlara izin veren kimlerse günahı boyunlarına çok yazık çok söylenecek çok şey var.

 • Almanya, ezeli düşman kapitalizm ve komünizmi birleştirirken: :)


  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • 9 seneden fazla balikesirin edremit ilcesinde,gürede yani ida dağlarinin eteklerinde yaz tatilini gecirmis, o bolgedeki havanin suyun ne kadar guzel oldugunu birebir yasayan bir vatandas olarak bir altin madeni icin goz gore gore 195.000 gibi muazzam olcude agac kesilmesine yazik diyebiliyorum, ulkemiz erozyon ile her yil ciddi manada karsi karsiya bir ulke iken karadeniz ve ege sahilleri disinda ormanlik alani kalmamisken bu kararlarin alinip uygulanmasi acik bir sekilde ayiptir gunahtir. Ida dağlari dogal yapisiyla zaten altindan daha degerlidir, umarim bu olay uzerine bolgede yapilmasi planlanan diger altin ve gumus madenlerinin yapim kararlari durdurulur.

 • Müsadeniz ile bir paylaşımda bulunmak istiyorum, bu video bir youtube kanalından alıntıdır video resmi için şimdiden özür dilerim hepimizden, ancak videoyu paylaşan kişi, video resminin bu şekilde olmasının daha fazla izlenme olacağına inanarak böyle bir paylaşım yapmış, bende bu videoyu kendimde bir sorumluluk hissettiğim için paylaşıyorum, lütfen sizlerde paylaşın bu dünya hepimizin.


 • Akdeniz'e en fazla atık bırakan ülke Türkiye olarak, bu videoları herkese izletmek lazım diyeceğim de, eğitimden başka yol yok. Ama bu eğitimde teorik olan değil, öyle olsa üniversitelerin tertemiz olması lazım. Çöp, duvara-sıraya yazı üniversite de gırla. Aileden bu eğitimin verilmesi lazım.


  Müsait bir çöp kutusuna kadar; çöpü arabaların kapı iç cebine koymak yerine; pencereden yolun ortasına atanların çocuklarından pek birşey beklememek lazım.


  Birde tuvalet mevzusu var ki, o daha fena. Adam üniversiteye gelmiş, tuvalet eğitimi almamış. Neyse çok uzatmayayım.


  Bu konularda çok bilinçlenmemiz lazım, çok.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...  Edited once, last by Vintersaga ().