Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Anlaşılan herkes acıkmış:) olm bak Selim, sen sebepliyorsun bizi çağırırız herkesi İstanbula, süte çaya para verdirtir fakir bıraktırırız seni he:)

Çok hızlı koşarım abi. :D:D:D

Gelsin herkes yav, HF Puan geçen bir yer bulur çubuk+ayran ayarlarız. 8)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• bebe bisküvisinden vazgeçmem.şimdi dolapta kalan çiğ köfteyi gömmekle meşgulüm

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Çok hızlı koşarım abi. :D:D:D

Gelsin herkes yav, HF Puan geçen bir yer bulur çubuk+ayran ayarlarız. 8)

yokkhhh öyle hf puanla filan kapatamazsın hem milleti burada ağzını sulandır sonrada hf puan geçen yer:D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yeni konu açayım.Olur mu olur en kötü senaryo rakımı düşük yerlerde oturanlar için geçerli olur kar gelmez ise bir planınız var mı bu sene? :D Ben dükkanı abime bırakıp sistem neredeyse oraya gitmeyi düşünüyorum en kötü kayak merkezine giderim :D Geçen sene 2 cm örtü azıcık buz hariç adam akıllı kar göremedim.Bunun gibiyiz artık :D

"1,5 senedir adam akıllı kar göremiyor delleniyo oğlan" :S

• Gréy olabilir.Ben hep Giresun simidi olarak biliyordum.Kastamonu da susamsız simit konusunda iddialı illerden.Hepsinin arasında ince yapılış farkları olsa da temelde aynı ürün.Gereksiz polemikler yaşanmamalı aslında,neticede hepsi bölgenin zenginliği.

• ben size dedim bu manas uçağı patlatır hahaha baksana yönünü şaşırdı:):) nereye inecektik biz Vintersaga :D :D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yeni konu açayım.Olur mu olur en kötü senaryo rakımı düşük yerlerde oturanlar için geçerli olur kar gelmez ise bir planınız var mı bu sene? :D Ben dükkanı abime bırakıp sistem neredeyse oraya gitmeyi düşünüyorum en kötü kayak merkezine giderim :D Geçen sene 2 cm örtü azıcık buz hariç adam akıllı kar göremedim.Bunun gibiyiz artık :D

"1,5 senedir adam akıllı kar göremiyor delleniyo oğlan" :S

Ben belki memlekete(Kastamonu yada Zonguldak) gidebilirim. Kartepeye asla gitmem, kalabalık ve trafik tam bir rezillik. Kartalkaya yada Ilgaz denenebilir. uzays3271653126

Bara döda fiskar följer strömmen...

• İstediğin kadar dağları obaları gez evine geldiğinde her yeri kupkuru görünce daha büyük bir hüzün kaplıyor içini ben öyle düşünüyorum o yüzden kapımın önüne yağmayan kar benim için yok hükmündedir :)

• Ben belki memlekete(Kastamonu yada Zonguldak) gidebilirim. Kartepeye asla gitmem, kalabalık ve trafik tam bir rezillik. Kartalkaya yada Ilgaz denenebilir. uzays3271653126

Benim içimde kalmıştı 2018 de Abant'a gidememiştim İzzet Baysal Kampüsünde sistem geçirmiştim.Abant'a gitmeyi düşünüyorum.Hatta forumdan birileri ile de gidebilirim :D

• İstediğin kadar dağları obaları gez evine geldiğinde her yeri kupkuru görünce daha büyük bir hüzün kaplıyor içini ben öyle düşünüyorum o yüzden kapımın önüne yağmayan kar benim için yok hükmündedir :)

Gerçek kar sevdalısı bu değil :D 2018 de Bolu'da gayet memnun olmuştum şahsen :D