Site Güncellemeleri Genel Bilgi Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tüm HF Üyelikler geçici olarak kaldırılmıştır. Yeni sisteme entegre edildikten sonra tekrar kullanıma açılacaktır.

• Arkadaşlar puan konusunda çok soru geliyor henüz herkese gönderimler bitmedi en az kayıpla halletmeye çalışıyoruz işlem bitince konu içinden duyuracağız.

• Samet hocam emektar üyelik için teşekkür ederim :)
    Samet lakin görünmüyor avatarmda sembol

Profilinizde göstermek için yapmanız gereken:

Site Güncellemeleri Genel Bilgi Konusu

Yarışmalarda ve genel olarak kazanılan ödüllerinizi Ayarlar-> Genel kısmından seçerek profilinizde gösterebilirsiniz.

https://forum.havaforum.com/wcf/settings/

22285-odulleri-gosterme-jpg

• Site gayet güzel olmuş eskisinden daha güzel olmuş. İnşallah şu puan sorunu da kısa sürede çözülür herkesin puanı silindi sanırım. Birde kendi mesajımızı silme seçeneği eklense sanki daha iyi olur.

• Samet hocam aslında puan farklılığının büyüklüğü yönetimin bonkör davrandığı mini yarışmalarda dağıtılan puanlar olduğunu düşünüyorum...O yüzden arkadaşlara tavsiyem forumu daha sık takip etsinler kısa sürede o puanlar geri gelir :)

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Güncellemeler harika olmuş puanımda yerinde duruyor kayıp yok olsa da önemi yok isteyene gönderebilirim :)

Profillere kapak fotoğrafı ekleme özelliği getirilmişti gif eklemiştim kaldırıldı mı bilmiyorumda uzun süredir aklımda olan bir yenilikti dilime varmadı diyelim :) Ne olursa olsun HF'yi ölene dek takibe devam...

• Samet hocam aslında puan farklılığının büyüklüğü yönetimin bonkör davrandığı mini yarışmalarda dağıtılan puanlar olduğunu düşünüyorum...O yüzden arkadaşlara tavsiyem forumu daha sık takip etsinler kısa sürede o puanlar geri gelir :)

Onun farkındayım dediğim gibi en az kayıpla atlatmaya çalışacağız hepsini getiremeyiz.

• Güncellemeler harika olmuş puanımda yerinde duruyor kayıp yok olsa da önemi yok isteyene gönderebilirim :)

Profillere kapak fotoğrafı ekleme özelliği getirilmişti gif eklemiştim kaldırıldı mı bilmiyorumda uzun süredir aklımda olan bir yenilikti dilime varmadı diyelim :) Ne olursa olsun HF'yi ölene dek takibe devam...

Şimdilik kaldırıldı başka bir özelliği kapatıyordu yöntem bulursak devreye sokacağız.

• bence herkes,betaya gecmeden onceki puanini cok iyi biliyordur..sahsen ben kendi puanimi biliyorum..herkes eski puanini yonetime iletirse.yonetim geregini yapar ve hic bir magduriyet olmaz diye dusunuyorum.

• Tüm rütbe sistemimiz baştan aşağıya değişecektir. Puanlarla rütbe alımları ön planda olacak. Puanların önemi daha artacak. Mesaj göndermeyen ama sessizce her gün siteye giren takipçilerimize de günlük giriş puanı verilecektir.

• Arkadaşlar olabildiğince bulduğum eski puanları yüklemeye çalıştım.Muhakkak eksikler vardır az çok puanları da hatırladığımız için eğer eksik puanlarınız var ise bana özelden yazıp eksiğinizin ne kadar olduğunu bildirirseniz tamamlama işlemi yaparım. Bu kadar olabiliyor eksik kalanlar şimdiden haklarını helal etsinler zamanında çok bonkör davranmışız aynı şekilde devam edebiliriz:)

• Samet ...hocam yani çok çok önemli değil ama yani lig derecesi ünvanım düştüğü zaman,emaktar üye olarak gözükmek isterim tabiki..eski sürümdeyken en son puanım 101.950 idi..saygılar..

• Samet ...hocam yani çok çok önemli değil ama yani lig derecesi ünvanım düştüğü zaman,emaktar üye olarak gözükmek isterim tabiki..eski sürümdeyken en son puanım 101.950 idi..saygılar..

Gönderdim.

• Samet saolun puanlar için bu şekilde her üyeye tek tek bakıp gönderdiğinizi anlayınca kalanını istemekten insan utanıyor valla emeğinize sağlık

Utanmaya gerek yok hatırlıyorsanız eksik olduğunu düşünüyorsanız bana özelden de yazabilirsiniz.