Son Şans

• tüh :(( Heveslendik baya ama bu sefer de gelmeyecek galiba.. Gelse de bizi tatmin edecek bir yağış olmayacak sanırım, İstanbul için..

• hocam ecm diyagrami ile gfs diyagrami arasinda 10derecelik fark var ilginc değil mi?

Sisteme 6 gun var.

son nokta ne zaman koyarız hocam olumlu veya olumsuz.

modeller arasi mutabakat saglandiginda.

Dediğiniz gibi olurda gelirse kıyılarda örtü olur mu ? Teşekkürler şimdiden

olur.

• Gfs kötü diyorsunuz da daha diyagramı görmediniz. En sıcak senaryolardan birisidir büyük ihtimalle. Ayrıca gfs en yüksek yanılgıya sahip model olduğunu bugün paylaştı arkadaşlar. Bu son şansımız. Bu sistemi alacağız. Gfs kötü çıktı isyanlar başlamış ecwf iyi çıkar birazdan silahlar atılır ateşler edilir gözlükler takılır.

• semih hocam tebrikler..beklentimi minimize ettim bu sistem adına..eğerki bir süpriz olurda gelirse,çok mutlu olurum tabiki..gelmezsede,kış devam ediyor..mart 20 gelmeden,kış bitti gibi kelimeleri yazanlar,kelime dağarcığında bir sey olmadığndandır..saygılar..

• hiç bir sey beklemezsenız hayal kırılıgınız da o kadar az olur..1 hafta onceden bu sıstemle ılgılı bılgı verılmıstı forumda o zaman gorunce dedım kı zaten gelmez umıt etme o zamandan sonra da bır daha bakmadım modellere bugun tekrar baktım aynı senaryo ıste gelebılır bır ıkı gun daha sabır gıbı ya donerse ya gol olursa gıbı seyler var...arakdaslar futboldan ornek vermek gerekırse dakıka 90 1-0 gerıdesınız deplasmandasınız ev sahıbı galıbıyetı kutlamaya baslamıs hakem uzatmaları gostermıs bu maç normalde buradan doner mı donmez yuzde 99 ama yuzde 1 sans her zaman vardır ıste bu sıstemın gelme ıhtımalı de bu yuzde 1 kadardır umarım anlatabıldım cok sans kader ısı kısenın yapacagı bır sey yok olursa olacak olmazsa olmayacak ama olmayacak gıbı su anda ben sahsen o gerıde olan futbol takımının taraftarı olarak maglubıyetı kabul ettım galıp tarafı yanı avrupayı ızlıyorum ben gelmesını ıstıyor muyum tabıkı ıstıyorum 3 gun sonra forum cm hesaplarına gırsın bolge soruları sorulsun ıstıyor muyum tabıkı ıstıyorum ama gorunen koy kılavuz ıstemez arkadaslar umarım yanılırım Allah yardımcımız olsun baska bır sey dıyemıyorum