Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar


 • valla akçayın suyu her zaman her daim buzdur...kışla hiç bir alakası olamaz..

  Yok abi, geçen sene hep sıcaktı diğer senelerde'de, Ağustos, Eylül gibi ısınırdı bu sene hep soğuk bir garip yani.

 • bilemedim şimdi..benim ilk görev yerim burhaniye..yanı 2 sene kaldım hiç sıcak su göremedim..

  Sana öyle denk gelmiştir, ama geçen sene kime sorarsan sor ılık hamam gibi der.ne zaman geldin ki abi?bundan 10 15 sene önce fln geldiysen normaldir, Akçayın denizi son senelerde Isınmaya başladı buda kışların sert geçmemesiyle alakası olduğunu düşünüyorum, bide mevsim normallerinin üstünde kapattık her ayı.

 • ben 2013 2015 arası ordaydım..

  2014'te deniz suyu sıcaklığı ılıktı diye hatırlıyorum. Küresel ısınmanın en etkili olduğu yıl, kuraklıktan yıkılmıştık kışın.Yani abi, Akçayın denizi demek istediğim hep soğuk değil, bu sene bir garip inşallah dediğim gibidir sağlam bir kış olur.

 • Balıkesir Akçay'da deniz suyu sıcaklığı hava o kadar sıcak olmasına rağmen, hala buz. Normalde bu zamanlarda, sıcacık oluyordu çok enteresan. Bu Kışın sert geçmesinin ve erken gelmesinin işaretide olabilir mi diye düşünmüyor değilim. :/:/:/:/:/:/:/

  Bence rüzgar ve deniz akıntı yönü ile ilgili bir durum. Bir kaç gündür poyraz sertti. Bölgede poyraz olduğu zaman genelde deniz daha soğuk oluyor.Altınoluk ta da deniz önceki günlere göre daha soğuk.

 • Edirne ve Kırklareli'de 20 derece altı istasyonlar mevcut

  Edirne

  Kırklareli

  Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

  Micheal Jordan-