Aralık Ayının ilk 15 Günlük Görünümü

• arkadaşlar bi sorum var aklima takilan şuan sistemler izlanda üzerinden bati ve doğu avrupaya iniyor bu patertn 23.24 aralik ayinda jet akimlari bizim aleyhimize döncek artik kuzey bati ve kuzey yonlu olarak jet akimlari yani bizim ülkemize kutup soguklarini getirebilirmi ve yilbasina kutup soguklari olabilirmi sizce

• valla hocam ne yalan söliyim Ben son 5 senedir Şubat Ayını kış ayıyla eşleştiremiyorum Yani kısaca Şubatta artık 5 senedir ilkbahara giriyoruz gibi belkide 5 seneden fazla Şubatta Bahar değerlerinde sıcaklıklar görüyorum ben bu sene ülkemizde Hazirandan beri yaşanan sıradışı olaylara şaşkınlıkla bakıyorum İlkbahar ve sonbahar kalkmış gibi Yaz ve kış ayı var kış aylarıda kısalıyor Yaz ayları uzuyor gibime geliyor bana Özellikle İstanbul ve kuzey kesimlerin sıradışı olaylarını ben Karadenizin ılık gitmesine baglıyorum..Sanki Karadeniz ile Akdeniz yer degiştirmiş gibi... Bakalım daha neler göreceğiz Ocak diyorsunuz Aralık daha 8 hocam Aralık ta mı boş geçecek.

2015 şubat çok iyiydi geçen yılın şubatın ilk yarısıda iyiydi abartmaya lüzum yok.