Karsızlık Sendromu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • O sene bu sene diye diye bi hal olduk 3 senedir inşallah o sene bu sene olur artık.

• Bu konudan mesaj geldiyse hasret artmıştır anlaşılan.;) Rabbim bize inşallah bu sene kar hasretimizi sonlandırır.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• artık kartepe bile kesmiyor bizi.evin önünde 10 cm biriken kar yemin ederim kartepedeki 100 cm kardan cok daha fazla zevk veriyor.3 senedir 3 er defa ciktim kartepeye hicbirinde adam akilli tadini cikaramadik

• artık kartepe bile kesmiyor bizi.evin önünde 10 cm biriken kar yemin ederim kartepedeki 100 cm kardan cok daha fazla zevk veriyor.3 senedir 3 er defa ciktim kartepeye hicbirinde adam akilli tadini cikaramadik

Kartepe zevk veremez ki

Git bi dert

Acıktın işin var, kazık mekanlar

Kaldı ki acıkmamak elde değil, kar sporları:)

Bölgedeki otel zaten kazık

Bunun bir de dönüşü var

Benzini Ogssi Hgs’si

Masraf masraf masraf

Kar evin önüne yağmalı

Sistem zayıf veya ucu ucuna mı?(yüzde 90 öyle olacağından şüphe yok)

en kötü Aydosta, Kayışdağında , Beylikdüzünde yada Çamlıca’da otobüsle ulaşılan yerlerde üç beş bişeyler tutmalı

Daha da Kartepe’ye gitmem😀

• Rivayetlere göre ve dedelerimizin anlattığına göre gökten beyaz taneler düşermis ve buna "kar" denirmiş. Duyunca ben de çok şaşırdım. Nasıl oluşur ne zaman düşer diye kafamdan birtakım sorular geçirirken dedem bu tanelerin yerde birikebilecegini de söyledi. Gerçekten ilginç

• Rivayetlere göre ve dedelerimizin anlattığına göre gökten beyaz taneler düşermis ve buna "kar" denirmiş. Duyunca ben de çok şaşırdım. Nasıl oluşur ne zaman düşer diye kafamdan birtakım sorular geçirirken dedem bu tanelerin yerde birikebilecegini de söyledi. Gerçekten ilginç

f6bf4b329b2.jpg