Kar geri dönüyor 11 Şubat

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Doğu karadeniz ne olur sizce sınırda kalır mıyız?

Üstteki mesajınızı görmemişim kusura bakmayın yarını bekleyelim o zaman.

• @wildleo1907 hocam 6 ocaktada 27 ocaktada anadolu yakasının doğusu olarak diğer yerlere göre az yağış ve örtü aldık ( 27 ocak tüm istanbul için sıkıntıydı zaten). Bu sistemde anadolu yakasının doğusu için (pendik-tuzla) ne düşünüyorsunuz

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @wildleo1907 hocam 6 ocaktada 27 ocaktada anadolu yakasının doğusu olarak diğer yerlere göre az yağış ve örtü aldık ( 27 ocak tüm istanbul için sıkıntıydı zaten). Bu sistemde anadolu yakasının doğusu için (pendik-tuzla) ne düşünüyorsunuz

Şimdilik şu kadar söyleyebilirim ki 27 Ocak'tan daha iyi bir kar alma ihtimaliniz oldukça yüksek ama 6 Ocak ile kapışır mı orasını birkaç gün daha bekleyip göreceğiz.

• Şimdilik şu kadar söyleyebilirim ki 27 Ocak'tan daha iyi bir kar alma ihtimaliniz oldukça yüksek ama 6 Ocak ile kapışır mı orasını birkaç gün daha bekleyip göreceğiz.

6 ocakta 20cm almıştım hocam bize az yağdı :) bakalım takipte olacağız hocam

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• hocam konu dışı ama ben hala 9 şubatta istanbulda kar görebiliriz diye tahmin ediyorum sizce var mı ihtimali?

850hpa kar değerinden çok uzak ve rüzgar poyraz gözüküyor. aydosda bile kar olmaz. Hocam söylemiş zaten biz dikkatleri haftasonuna çekelim.

• Değerli üstadım @wildleo1907 belki haddim değil ama 2 günden beri sürekli sizi takip ediyorum bunca insanı kırmadan sıkılmadan her soruya bi öncekinden daha güzel ve nacizane verdiğiniz cevaplar takdire şayan bi izlenim gösteriyor bizlere.

Sizi canı gönülden tebrik ederim.

Başarınızın ve özeninizin devamanı dilerim üstadım

Bol karlı günler hepimizin olsun inşallah...

• Hocam sistemin girişinden sonuna kadar olan süreçte siklon var mı veya oluşmasını beklediğiniz bizi etkilemesi muhtemel bir siklon olacak mı? Göztepe içinde düşüncelerinizi rica edeceğim malumunuz konu DEK olunca oldukça şanslı bir konumdayım.

Düzeltme: Ben sistemden pek umutlu değildim Karadeniz'i şanslı buluyordum fakat son 48 saatte ki güncellemeler beni çok heyecanlandırdı.Yeniden 6 Ocak gibi görüntüler görmemiz şuan içten bile değil.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• @wildleo1907 hocam önümüzdeki sistemde Çorlu için düşünceleriniz nelerdir ? DEK ler ulaşabilir mi buraya kadar

Önceki mesajları okursanız wildleo hocamızın Tekirdağ'ın merkezi, kuzeyi ve doğusu için kar yağışı beklediğini göreceksiniz. İnsanlara aynı soruları sorarak bunaltmazsanız daha çabuk cevap alırsınız

• Hocam sistemin girişinden sonuna kadar olan süreçte siklon var mı veya oluşmasını beklediğiniz bizi etkilemesi muhtemel bir siklon olacak mı? Göztepe içinde düşüncelerinizi rica edeceğim malumunuz konu DEK olunca oldukça şanslı bir konumdayım.

Düzeltme: Ben sistemden pek umutlu değildim Karadeniz'i şanslı buluyordum fakat son 48 saatte ki güncellemeler beni çok heyecanlandırdı.Yeniden 6 Ocak gibi görüntüler görmemiz şuan içten bile değil.

siklon yok ama ULL var gibi görünüyor @berkay_tuku

• Değerli kardeşim @Sistem teveccühünüz için teşekkür ederim. Bu iş gönül ve zaman işi, fırsat varken yazalım başka zaman bu kadar aktif olamıyoruz işimizden dolayı.