Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Benim düşüncem şu Ünlüler takımında Aycan veya Mert 1. olup Yunus Emre diyecekler. Gönüllülere ise Yasin 1. olup Barış diyecek. SMS 2. side Berkan olacak Berkan da Ardahan ı söyleyecek. Benim şahsi görüşüm böyle olacak. Elenen kişi de ya Yunus Emre ya da Ardahan olur ama bence Yunus Emre adaya veda eder.

• Benim düşüncem şu Ünlüler takımında Aycan veya Mert 1. olup Yunus Emre diyecekler. Gönüllülere ise Yasin 1. olup Barış diyecek. SMS 2. side Berkan olacak Berkan da Ardahan ı söyleyecek. Benim şahsi görüşüm böyle olacak. Elenen kişi de ya Yunus Emre ya da Ardahan olur ama bence Yunus Emre adaya veda eder.

SMS 2.leri isim söyleyemeyecek artık

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Fragmanda ardahanın şaşırdığı durumda berkay ile evrim ünlüler takımına bakıyor orda bi entresanlık olabilir diye teori var sosyal medyada

• Çok mantıklı düşünülmüş yahu valla burda gördüm bence de evrim orada 1. çıkana şaşırıyor bu da Yasin veya Berkan olabilir ama Berkan bir tık daha yüksek ihtimal gibi geldi bana.Öte yandan böyle tepki vermesi de Nisa veya Ardahandan biri de olabilir mi diye soru isareti oluşturuyor ben de.Berkan 1. olsa bu kadar şaşırır mıydı acaba bilemedim.

• Bu arada Evrim karşı takımın 1.sine de şaşırıyor olabilir.Yunus Emre mesela..Çünkü ben çok ekstra bir durum olmadığı sürece Gönüllülerde Barış-Cemal ikilisini geçebilecek biri olduğunu düşünmüyorum bazı anketlerden ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla.

• Ardahanın en en enteresan dediği durum Yasin 1. olup söylediği kişi Barış olur. 2.olan Berkan Cemalcan derse pota ölüm potası olur...^^^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Twitter'da büyük tepki var. Sercan atış yaparken öndeki tahtaya basmış ve kural ihlali yapmış sözde. Her oyunda bin tane kural hatası bulunur böyle. Bence ünlülerde Aycan 1. Olur yunus emre der, gönüllüler de 1. Bu haftalık evrim olayından Berkan olur ve ardahan der. Adaya veda eden de yunus emre olur gibi. Yüksek ihtimalle ünlüler tarafından gider.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bence evrim'in tepkisi kendi düşüncem ada ile alakalı bir olay. Acun geçen dedi ada, birleşme olaylarının detaylarını ileri de vereceğiz diye. Büyük ihtimalle ona şaştı. Acun fake atmayı seviyor.

• Yasin her taktiği deniyor sms'de istediğini alamayınca^^ Geçen hafta konseyde herkes beni yazsın diyen adam şimdi de Barış abisini örnek almış heralde adadaki tek yalnız kişi benim diyor..^^

• Ne yaparsa yapsın olamaz bu antipatiklikle..:thumbdown:

Bu hafta veya haftaya kesin 1. Veya 2. olacak. Baya oy atanlar var Yasine. Ama benim şahsi görüşüm Evrim den sonra gidecek 2. kişi olur.

• Bu hafta veya haftaya kesin 1. Veya 2. olacak. Baya oy atanlar var Yasine. Ama benim şahsi görüşüm Evrim den sonra gidecek 2. kişi olur.

Bakalım bu kavga üstüne Yasin birinci olursa fragmandaki Evrim'in tepkisiyle uyuşur aslında ama ben inanmıyorum olacağına bakalım..

• Yasin her taktiği deniyor sms'de istediğini alamayınca^^ Geçen hafta konseyde herkes beni yazsın diyen adam şimdi de Barış abisini örnek almış heralde adadaki tek yalnız kişi benim diyor..^^

Bende yasin'i sevmem ama yanlış bir düşünce. Geçen hafta dedi diye her hafta mı yazılacak? Twitter'da herkes aynı lafı diyor. Geçen hafta suçluyum beni yazın dedi kimse yazmadı. Bu hafta evrim ona koalisyon yaptı. Berkan Barış Evrim üçlüsü grup oldu adada artık. Performansı kötü ama o konuda yasin haklı. Evrim ,yasin gitmesi gereken isimler.

• Bakalım bu kavga üstüne Yasin birinci olursa fragmandaki Evrim'in tepkisiyle uyuşur aslında ama ben inanmıyorum olacağına bakalım..

1. olmasa bile 2. olur bu hafta bakalım 11:30 12 den sonra göreceğiz.Fragmanda Nisa-Yasin-CemalCan baya mutluydu.

Einmal editiert, zuletzt von Snowyy ()

• sura16 Geçen hafta cidden suçluyum diye kendisininin yazılmasını istediğini düşünüyorsan özellille senin buna inanmana şaşırırım dostum:)Mert'in kendisini yazdırıp birinci olduğu haftadan hemen sonra Yasin'in takıma herkes beni yazsın demesini çok normal bulmuyorum.Ayrıca ilk2 de adı çıkmayınca konseyde halka laf etmesi de bunu doğrular nitelikte.Bu arada ben Evrim'i savunmuyorum ancak bu konuda Barışla Berkana hain demesi tamamen saçmalıktır.Kimi yazacaklardı performansa baksak takımda sonuncu,gerginlik desek zaten...Evrime sadece şurada hak veriyorum Berkanla barişa bu kadar bağırırken hep beraber olduklari ve kendisini yazan Nisa'ya hiçbir şey dememsi de ayrı bir soru işareti..

Einmal editiert, zuletzt von Baskentli ()