Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Acun'un yaptığı ayıp. Ailesi olsam acun'a feci kızardım. Dün YouTube koymuş ersin'i kahreden haber diye. Geçen dedi Instagram'da konseyde söyleyebilirim. Fragman'da ersin'i ağlarken gösteriyor. Yaptığı hoş değil eğer kullandıysa.

Dün biz konuştuktan sonra başlığı değiştirmişler hocam sonradan gerçekten büyük rezillik...

• Dün biz konuştuktan sonra başlığı değiştirmişler hocam sonradan gerçekten büyük rezillik...

Son anı bekliyorum. Fragmanda Ersin ağlıyordu. En son haber vermiş olabilir. Seher vermediyse ersin üzerinden prim yapmış büyük ayıp. Gerek var mıydı böyle harekete yazık yani.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bu arada Yasin'in dün beni yazın demesini yeni gördüm^^ Birileri Mert'i örnek almaya başladı heralde sms'te yüksek geliyor diye.Ama çok yanlış kişileri örnek aldığının farkında değil...

• Dün biz konuştuktan sonra başlığı değiştirmişler hocam sonradan gerçekten büyük rezillik...

Hakikatten hocam dün Ersini Üzen Haber yazıyordu bende köpeğinin öldüğünü söyleyecek dedim dün gece ama şimdi Gözyaşları Sel Oldu diyor … Bakalım konseyin sonunda nolucak?

Edit: Konseyin sonunda da bir şey olmadı ve ayrıca Hatta ben Ersin'in ağladığınıda görmedim ...

Acun'un sırf reyting ve prim amacıyla yaptığı bir oyun mu diyeyim bir kandırmaca mı diyeyim … Yapılan cidden ayıp...

• Acun'un yaptığı ayıp. Ailesi olsam acun'a feci kızardım. Dün YouTube koymuş ersin'i kahreden haber diye. Geçen dedi Instagram'da konseyde söyleyebilirim. Fragman'da ersin'i ağlarken gösteriyor. Yaptığı hoş değil eğer kullandıysa.

Kullanmış büyük ayıp. Fragmanda ersin ağlıyor diye gösterdi o sahneyi göremedim. Fragman adına YouTube'da ersin'i üzen haber diye başlık atıp bugün değişmiş. Yazık Ersin üzerinden reyting,prim yapıyor ayıp.

• Hakikatten hocam dün Ersini Üzen Haber yazıyordu bende köpeğinin öldüğünü söyleyecek dedim dün gece ama şimdi Gözyaşları Sel Oldu diyor … Bakalım konseyin sonunda nolucak?

Evet.Tahmin ettiğim gibi oldu başlığın değişmesinden belliydi zaten...Bu arada malikane ödülü ve şu parti muhabbeti biraz baymaya başladı.

• Belkide söylediler ama yayınlamadılar, bu tarz hareketler inanınırlık kaybettiriyor Acun'a..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Geçen haftalarda nisanın yarışmayı bıraktığı sahneyi fragmanda göstermişti ama izlerken göstermemişti. Acun bizi trollemeye başladı ^^

• Bu Murat Özarı kadar boş yorum yapan yok herhalde..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu Murat Özarı kadar boş yorum yapan yok herhalde..

Abi Allah çarpsın zoruma gidiyor. İki kelimeyi yan yana zor getiriyor. 10 koyun ver tek koyunla zor döner. Böyle adamlar televizyona çıkıyor yayıncılık yapıyor ve çoğundan fazla para kazanıyor. Adaletsizlik zoruma gidiyor. Vallahi izlerken bu adamın tansiyonu çıkıyor insanın.

• Abi Allah çarpsın zoruma gidiyor. İki kelimeyi yan yana zor getiriyor. 10 koyun ver tek koyunla zor döner. Böyle adamlar televizyona çıkıyor yayıncılık yapıyor ve çoğundan fazla para kazanıyor. Adaletsizlik zoruma gidiyor. Vallahi izlerken bu adamın tansiyonu çıkıyor insanın.

Baba kontenjanını kullanan bir adam işte:)

• Belkide söylediler ama yayınlamadılar, bu tarz hareketler inanınırlık kaybettiriyor Acun'a..

Bundan 10 gün kadar önceki yarışmanın birinde ünlüler kaybedince , mert efendi gönüllüler e hitaben "bırakın ne pok yerlerse yesinler" demişti ve herkes duydu bunu, Acun Efendi'nin ne yaptırımı oldu mert e HİÇ , tamamiyle reytinge oynuyor,

Bu Corona davasından dolayı sürekli evdeyiz ister istemez son zamanlarda izlemeye başladım, gördüğüm şu Acun ince ince ünlüleri kayiriyor ,