Survivor 2024[Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Son yıllarda Turabi dışında bir yarışmacıya bu kadar gıcık olmamıştım hatta 2 yarışmacı; Ersin ve Mert..

Turabi sinir eden bir karakter ama tam bir survivor. Şuradaki erkek leri toplasan 1 Turabi etmez performans olarak. ABD de ki yarışmayı kazanmasıda büyük başarı.

• Turabi sinir eden bir karakter ama tam bir survivor. Şuradaki erkek leri toplasan 1 Turabi etmez performans olarak. ABD de ki yarışmayı kazanmasıda büyük başarı.

Katılıyorum.Birleşmeye kendi yaptığı tekneylebgitmesini ve adaya spor salonu açmasını unutmuyorum^^

• Turabi sinir eden bir karakter ama tam bir survivor. Şuradaki erkek leri toplasan 1 Turabi etmez performans olarak. ABD de ki yarışmayı kazanmasıda büyük başarı.

katılıyorum Turabi bir survivordu ama karakteri konusunda kötü puanlarım çok. Zaten son 3 sezondur vay be bu çocukta iyi diyebileceğimiz bir erkek yarışmacı geldi mi? belki Hikmet o kadar, onunda sorunlu bir karakteri vardı bana göre. ABD deki yarışma zaten sadece yarışma dinamiği olan bir programdı Turabiye uygundu yani..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Turabiyi Hiç Sevmezdim ama şimdiki survivorda ki erkekleri toplasan Turabinin Yarısı Etmez bi Zamanlar AVATAR ATAKAN VARDI...

• katılıyorum Turabi bir survivordu ama karakteri konusunda kötü puanlarım çok. Zaten son 3 sezondur vay be bu çocukta iyi diyebileceğimiz bir erkek yarışmacı geldi mi? belki Hikmet o kadar, onunda sorunlu bir karakteri vardı bana göre. ABD deki yarışma zaten sadece yarışma dinamiği olan bir programdı Turabiye uygundu yani.

ABD de ki yarışma çok zor. Evet açlık vs yok ama dediğin gibi tam bir yarışmacı olan kazanır. O da Turabi de var.

• Bugün Gönüllüler kaybederse kızlar gidemeyeceği için en potansiyel adaylar Ardahan ve Berkan sanırım. Cemal, Barış ve Yasin karşısında SMS olarak hiç şansları yok. 1 aday gönüllü, 1 aday ünlü şeklinde bir durum olursa bu seferde ünlülerin hiç şansı yok, gönüllüler smste ezer geçer.

Bana kalırsa Nisa çoktan diskalifiye olmalı ama...

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bugün Gönüllüler kaybederse kızlar gidemeyeceği için en potansiyel adaylar Ardahan ve Berkan sanırım. Cemal, Barış ve Yasin karşısında SMS olarak hiç şansları yok. 1 aday gönüllü, 1 aday ünlü şeklinde bir durum olursa bu seferde ünlülerin hiç şansı yok, gönüllüler smste ezer geçer.

Bana kalırsa Nisa çoktan diskalifiye olmalı ama...

Berkanın oyu artacak bu hafta bence, aşağıda kalmaz Yasininse oyu düşebilir, ama 1 gönüllü 1 ünlü alırsa zaten dediğin gibi ünlülerden gider bu hafta..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Berkanın oyu artacak bu hafta bence, aşağıda kalmaz Yasininse oyu düşebilir, ama 1 gönüllü 1 ünlü alırsa zaten dediğin gibi ünlülerden gider bu hafta..

Abi adada yazılma açısından dedim, kimse Yasin'i yazmaz bence. SMS'te strateji ayağına yine Yasin ortaya atılır tabi. İyi alıştılar, bir sefer ters köşe olsa ne güzel olacak. ^^

• Dünkü sakatlıktan ötürü doktor oynamasın demiş.

Dün sakat sakat oynadı 2 oyun üstüne? Kesin gene psikolojim bozuk oynamayacağım dedi ağladı. Bu kız diskalifiye olması için daha ne olacak bilmiyorum. Çocuk eğlendirme parkı değil ya orası.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Dün sakat sakat oynadı 2 oyun üstüne? Kesin gene psikolojim bozuk oynamayacağım dedi ağladı. Bu kız diskalifiye olması için daha ne olacak bilmiyorum. Çocuk eğlendirme parkı değil ya orası.

Daha doğrusu direk şu an doktor kontrolündeymiş, ilk mesajımla anlam farkeder mi bilmem ama durum böyle. Bende çözemedim durumu, acun reyting peşinde. Sosyal medyada çok meşhur ya malum aday, kolay kolay diskalifiye etmez...

• Evrim için zor olacak karşısında hep dinlenmiş yarışmacı olacak.Avantajı ise atışlarda tecrübesi fazla olması olacak.Bu tip parkurlar Barış-Mert ikilisi için zor.Nisa oynasa ayrı oynamasa ayrı bir dert.Bakalım dünkü fragmana göre ünlüler alır demiştim.Ünlüler alırsa potaya Barış-Cemalcan girmez.Oylamada Berkan-Ardahan-Yasin 3lüsünden Ardahan çıkabilir.Barış Yasini Cemalcan ise bir süpriz yapıp Nisa diyebilir...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Dün sakat sakat oynadı 2 oyun üstüne? Kesin gene psikolojim bozuk oynamayacağım dedi ağladı. Bu kız diskalifiye olması için daha ne olacak bilmiyorum. Çocuk eğlendirme parkı değil ya orası.

Diskalifiye ye gerek olmasa artık herhalde, artık kaybedilen dokunulmazlık sonrası herhalde sağlam bir cevap alır konseyde.

• Burada Ünlüler takımını destekleyen sanırım sadece ben varım.Nedeni çok basit gönüllüler takımının hemen hemen tamamı karakter yoksunu ve şımarık.Buda unluleri desteklememe yeterli bir sebep.