Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Günaydın sevgili H.F...Keyifli pazarlar olsun.Seçim sonuçları ülkemize hayırlı olsun şimdiden.Sonuç ne olursa olsun ayrışmayalım tam tersi kucaklayalım demokrasinin getirdiklerini...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Demokrasinin güzelliğini yaşadım az önce.Arabaya binmesine yardım ettiğim 90 yaşında teyze ve torunuyla ayak üstü sohbetim oldu.Torunu İstanbuldan gelmiş önce M.K.Paşa da oyunu kullanmış.Şimdi ise ninesini sırtlayıp oy verme yerine götürüyor.Yazlıklarında tatile ara vermeyenlere nispet edercesine gururla gülümsüyordu....

• Hayırlı pazarlar cümleten. Oyumuzu kullandık ülkemiz için hayırlısı olsun inşallah..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Keyfimiz yerinde çok şükür rabbim dahada keyiflendirsin, herkese güzel geceler:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @4 Şubat bir uygulama var hocam plantnet diye, google'dan bakarsanız itunes ve play için de olması lazım.

bitkinin fotoğraflarını göndererek tanımlatabiliyorsunuz. en iyi sonucu almak için yaprakların damarlarını, bir de dallanmayı yakın plan çekin.

en yakın familyanın latince ismini bulduktan sonra google'da aratıp diğerleriyle kıyaslayın.

sizin bitkinizde yapraklar çok tanıdık geldi ancak dallanmasına bakınca hiç bilmediğim bir bitki. acaba nedir ben de merak ettim.

• utopian teşekkürler yardımın için güzel bir uygulama.Sonuç çınar yapraklı akçaağaç çıktı.Allahın hikmeti kendi kendine yetişti.Uygun bir hale gelince sitenin bahçesine dikeceğim...

• Seçim sonrası yeni birgün..Herkes vatandaş olarak demokratik hakkını inandığı değerler çerçevesinde kullandı.Hangi partiye oy atarsak atalım zıt görüşe saygı duyulduğu ve vatana hainlik beslenmediği müddetçe demokrasinin güzelliğidir. Sonuçlar Vatana millete hayırlar getirsin İnşAAllah..İyi forumlar..

• merhaba havaforuma girerken bağlantınız gizli değil demeye başladı ve linki yazdığımız yerdeki https yazısını kırmızı yazıp üzerini çiziyor nedenini bilen varmı

• merhaba havaforuma girerken bağlantınız gizli değil demeye başladı ve linki yazdığımız yerdeki https yazısını kırmızı yazıp üzerini çiziyor nedenini bilen varmı

Sitenin forum sayfası SSL hatası veriyor. Yöneticiler ilgilenmeli. Bu şekilde siteye giremeyen çok insan olur.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Gunaydin havaforum guzel gunler olsun. Bugun ulkenin kuzey batisi icin aksiyonlu gun;)