Görmen Lazım 4

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Uzun bir aradan sonra 4. konu ile devam ediyorum. Diğer 3 konuyu görmeyenler mutlaka bakmalı. :)
    Görmen Lazım
    Görmen Lazım 2
    Görmen Lazım 3

360 derece gökkuşağı

Rakotz Köprüsü ve kar, Almanya

Moraine Gölü, Kanada

Kardan Battaniye, İzlanda

Bora Bora Adasında yıldızlar

Alpler, kar ve İsviçre

Annecy , Fransa

Edinburgh, İskoçya

San Boldo Geçitleri, İtalya

Sheraton Huzhou Hot Spring Resort - Huzhou, Çin

İsviçre

Dolomites, İtalya

Kuzey Dakota'da kalp şeklinde nehir, Amerika

İstanbul...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• @CrossBench Emre nerelerdesin yahu baya sessizsin çok nadir görüyoruz seni forumda? sağlık sıhhat herşey yolundamıdır?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @CrossBench Emre nerelerdesin yahu baya sessizsin çok nadir görüyoruz seni forumda? sağlık sıhhat herşey yolundamıdır?

Allaha şükür şuanlık birşey yok abi. Antalya - Manisa - İzmir arası mekik dokuyorum. :) Çok vaktim kalmıyor ne yazıkki ama foruma her hafta mutlaka giriyorum ne var ne yok diye. :) Ama aktif olamıyorum ne yazıkki. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• @CrossBench umarım yoğunluğunu azaltırsın sıkça görürüz seni buralarda eskisi gibi:) kendine iyi bak, buarada resimler muazzam

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @CrossBench umarım yoğunluğunu azaltırsın sıkça görürüz seni buralarda eskisi gibi:) kendine iyi bak, buarada resimler muazzam

İnşallah abi. :)

Albert Einstein