10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Seni sevmek için sadece bir cümlen bile yeter.

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!!

• Tüm dünya ülkelerinin ve liderlerinin ortak saygısını kazanan bir lider.. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Türk milletinin içindeki gücü uyandıran ayağa kaldıran ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir Türk olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak saygı ve rahmetle anıyorum..İçin rahat olsun Atam,izindeyiz ve izinde olmaya devam edeceğiz...

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• SpaceX ve Tesla markalarının sahibi Elon Musk Atatürk ile ilgili paylaşımlarına devam ediyor :)

"Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin"
    Mustafa Kemal Atatürk

• FB_IMG_1510262067370.jpg
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN
    BURSA’DA YURT GENÇLİĞİNE UYARICI SÖYLEVİ

‘Türk genci, inkılapların ve rejimin sahibi ve bekçisidir. Bunların lüzumuna,
    doğruluğuna herkesten çok inanmıştır: Rejimi ve inkılapları benimsemiştir. Bunları zayıf gösterecek en küçük ya da en büyük bir kırpıntı ve bir hareket duydu mu; bu memleketin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır demeyecektir. Hemen müdahale edecek, elle, taşla topla ve silahla, nesi varsa onunla kendi eserini koruyacaktır. Polis gelecektir, asıl suçluları bırakıp suçlu diye onu yakalayacaktır. Yine, ‘Polis henüz inkılap ve Cumhuriyetin polisi değildir,’ diye düşünecek, fakat asla yalvarmayacaktır. Mahkeme onu mahkum edecektir. Yine düşünecek, ‘Demek adliyeyi de ıslah etmek, rejime göre düzenlemek lazım,’ diyecek. Onu hapse atacaklar, kanun yoluyla itirazları yapmakla beraber… Meclise telgraflar yağdırıp haklı ve suçsuz olduğu için tahliyesine çalışmasını, kayırılmasını istemeyecek… Diyecek ki: ‘Ben iman ve kanaatimin icabını yaptım, müdahale ve hareketimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı meydana getiren sebep ve amilleri düzeltmek de benim vazifemdir.’

İşte benim anladığım Türk genci Türk gençliği.’forum.havaforum.com/attachment/3690/

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Bu konu üzerinden veya forumun herhangi bir yeri üzerinden gerginlik yaşatacak yorumlara izin verilmeyecektir.Forumun huzurunu korumak görevimiz.Forumumuzu günde binlerce misafir takip ediyor.

• Bu konu bir tek şey için açıldı zamanında saçma sapan duygulara düşüncelere kapılıp ACABA denmesi için açılmadı.Hiç üşenmeyip o belgeleri bulup bu konuda bugün paylaşmanız bana hiç samimi gelmedi gelmeyecekte. Kısacası bu tip mesajlara ne ben ne de yönetimden hiç bir arkadaşım izin vermez.

• Bu konu bir tek şey için açıldı zamanında saçma sapan duygulara düşüncelere kapılıp ACABA denmesi için açılmadı.Hiç üşenmeyip o belgeleri bulup bu konuda bugün paylaşmanız bana hiç samimi gelmedi gelmeyecekte. Kısacası bu tip mesajlara ne ben ne de yönetimden hiç bir arkadaşım izin vermez.

Hocam yalnız düsüncelerime sacma sapan demeniz hoş olmadı..Herkes dilediği gibi dusunmekte ozgurdür..nitekim kimseye hakarette etmedim..gerekirse yorumlari silebileceginizi de soyledim..saygilarimla..

• Konu ile alakalı son mesajımdır.Hayatta en nefret ettiğim şey dini her türlü ortama sokup muallim gibi geçinen kişiler. Kimse kimsenin birisine dua etmesine yada etmemesine karışamaz bu yüzden demokrasi var bu yüzden cumhuriyet var.Bu konu tekrar söylüyorum tek bir amaç için açıldı o amaca uygun hareket etmeyecek birisi var ise konuyu takip etmesin lütfen kimseyi bir şey yapmaya zorlayamayız.

• Hocam yalnız düsüncelerime sacma sapan demeniz hoş olmadı..Herkes dilediği gibi dusunmekte ozgurdür..nitekim kimseye hakarette etmedim..gerekirse yorumlari silebileceginizi de soyledim..saygilarimla..

Nasıl SİZE göre Atatürk'e dua etmek yanlış ise bana görede bu yazdiklariniz SAÇMA SAPAN yeterince açık oldum sanırım.

• Hocam sizce bir insana "Siz yanlış konusuyorsunuz" demekle "Siz saçma sapan konusuyorsunuz" demek ayni manaya geliyorsa acikcasi ayni turkceyi konustugumuzdan şüphe ediyorum..Neyse ben burada noktaliyorum daha fazla cevap yazmayacağım..

• Hocam sizce bir insana "Siz yanlış konusuyorsunuz" demekle "Siz saçma sapan konusuyorsunuz" demek ayni manaya geliyorsa acikcasi ayni turkceyi konustugumuzdan şüphe ediyorum..Neyse ben burada noktaliyorum daha fazla cevap yazmayacağım..

inanın bu saaten sonra sizinle aynı türkçeyi konuşmadığım için çok mutlu oldum. Bir konu hakkında hemde böyle önemli bir konu hakkında düşünceniz farklı ise hiç bulaşmayın ne o konunun tadı kaçsın ne de sizin.