Deprem Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Tag otoyolu nurdağı mevkisinde paramparça olmuş. Maraş, adiyaman bölgesine yardim ulaşmasinda buyuk sikinti oluyormuş. Eski devlet yolu tek şerit. Acil durum araçlari hariç yola özel araçları almıyorlar.

• Merkez ilçeler hariç çoğu yer kaderine terk edilmiş. Enkaz altında binlerce insan varken.

I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.

• Valla arkadaşlar şimdi tesislerde bekleyen bir kaptanla konuştum. Hatay da durum çok vahim. Abi gözümle gördüm yol olduğu gibi kaymış. Tepe komple aşağı inmiş dedi. İmkanı yok açamazlar. Acayip tipi var bölgede. Hava düzelmeden yol açılmaz dedi.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Elinize sağlık hocam.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Arkadaşlar Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin'in sadece bir ilçenin yarısının yıkıldığını söylemesini duymuşsunuzdur 10 şehir etkilendi bu depremden Suriye'de etkilendi. Bunun boyutu tahmin ettiğimizden de kötü olacak maalesef ;( ;(

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• Bir deprem daha oldu maalesef :(

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• Elbistan en çok etkilenen yerlerden ama 20 arama kurtarma ekibi varmış =O

(1881-193∞)

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• Arkadaşlar Adıyaman'dan yakınlarımızın dediklerine göre hala ekiplerin ulaşmadığı birçok yer varmış. Fark ettiyseniz haberlerde Adıyaman'da canlı yayın çok yapmıyorlar. Amcamın dediğine göre de, Adıyaman merkezde gördüğü manzara; binaların yüzde 25i yıkık, kalanlar da yıkılmaya müsait ya da hasarlı. Şuanda amcamlar vefat edenleri gömüyor. Maalesef acımız büyük. Binlerce kişi enkaz altında ölü ya da kurtarılmayı bekliyor...