Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Stoper idare edilir şu durumda çok gereksiz bonservissiz felan alınmayacaksa. Kritik noktalar 8 sol bek hatta sadece 8 alınsada razıyım topu ileri taşıcak dikine oynayacak adam lazım bak o zaman bile dirarrın performansı artacak beğenmiyorum pek ama asıl nokta 8 numara olduğunu düşünüyorum.

• jannsen den dolayı fernandao bekletiyorlar diye biliyorum ayrıca bu oyuncuları alan olur mu tazminat ödenir o ayrı

Rvp yi feyenoord alıcak hemen verebiliriz. Fernandao yu da süperligden bir ekip rahat alır. Netoyu karşılıklı sözleşme iptali ile zenite geri yollarız.

• Fernandao Cruzerio'yla anlaştı.Rvp'yi Feyenoord sezon başı istiyordu.Şimdi ilgisi yok.Giderse Amerikaya gider.Bence o da zor.Kimse almaz çöp adam.Neto bence ideal bir yedek stoper.Alınacaksa 8 numara Mehmet Ekici'nin yerine bir adam alinmali.Onda da Hakan Calhanoglu'nun ismi geciyo.Şayet gelirse mukemmel bir transfer olur.Bir de sol bek.Santosda bir adamla ilgileniyorlar.Gelirse iyi olur bu sezon 1 gol 3 asist yapmis.En azindan Hasan Aliden iyidir.Gelicekse 8 numara ve sol bek.

• Benim tanıdığım fenerbahçe ara transferde oyuncu almaz
    Şampiyonluğu diğer takımlara hediye eder
    Soldado ve jansen karakterli oyuncular ama leblebi tarzı gol atamıyolar jahovic bu takıma düşünülmeli
    Sol bek idare edilebilir ama ,gulyanonun yanına bi atak yönü yüksek adam lazım bakalım görecez

• önce Elmas a yer açacaklar diye düşünüyorum.Bence Gs nin yaptığı gibi toplu bir değişim şart fb de.Kameni-Atıf-Rvp-fernandao-neto-
    ilk etapta sonra skrtel-neustarder-souza iyi rakam buldu mu gitmeli...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Tabi Aykut Kocaman ne kadar yer verir bi 8 numaraya veya onun oyununda ne kadar etkili olabilir bi 8 numara ondan şüphem var.ziyech bile gelse Aykut onu geriye yardım etmiyor diye oynatmayabilir

• Aykut kocamanla bu iş yürümeyecek zaten ozanıda harcadı herkesi harcıyor kadro dışı bırakmış sanırım ozanı.

aykut kocaman ozan tufana zayıflamasını 85 kilo ve altına inmesini söyledi ancak o 90 civarı takılmaya devam etti. bu takıma gelmeden 70 civarıydı ozan. Fenerbahçe gibi bir takımda olucaksın ve futbol şubesinde oyniyacaksın bide 20 kilo alacaksın imkansızın ötesinde birşey. bu herif ne antreman biliyor ne yaşamayı dün gece nişanlısını aldatırken yakalanmış böyle karaktersiz insanları takıma dolduruyorlar buna verilen bonsverisemi yazık yoksa 2 yıldır verilen maaşamı. Rvp 1 bu 2. Takıman biran önce gönderilmesi gereken isimler.

• Açıkçası ozan bu sene fena değildi şu durumda harcamak abes kazanmak yerine 22 yasında cocuk ne yapmayı düşünüyoruz şimdi kadro dışı elimizde mi tutucaz kim verir ki 10mio felan 7mio ya aldın

• Türkiye'deki gittiği takımlarda Şenol Güneş'ten sonra en fazla oyuncu kazanan Aykut hoca.Bir kisi 3 senede akillanmiyorsa gönder gitsin.Hiç bekleme.Daha dun Alperle ikisi gecelere akıyorlardı.Bunlar da profesyonellik diye bir sey yok.Mesleği olarak bakmıyorlar futbola.Ozanı kazansan nolur kazanmasan nolur zaten su saatten sonra.

• Bence çok şey olur hangi futbolcu mükkemelki emin ol bunu başka sürüsüyle sporcu yapıyor illa habere çıkmasına gerek yok. 22 yaşında çocuğu biraz parlatsan cenk gibi 25 30 a satarsın ki ozan çok daha genç cenk ten.

• 14:30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Milan | Tivibu Spor 4 / CBC Sport
    15:00 | İskoçya Premier Lig | Celtic - Glasgow Rangers | Tivibu Spor 2
    17:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Spal | Tivibu Spor 4
    17:00 | İtalya Serie A | Roma - Sassuolo | Tivibu Spor 2 / CBC Sport
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Huddersfield - Burnley | Bein Sports 4
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Leicester | S Sport / Idman TV / IRIB Varzesh / Match TV Russia
    18:00 | İngiltere Championship | Barnsley - Reading | Bein Sports Max 2
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Bournemouth - Everton | Bein Sports 3
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Brighton | Bein Sports 2
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Stoke | Bein Sports / Varzish Sport / KTRK Sport
    18:00 | İngiltere Premier Lig | Watford - Swansea | Bein Sports Max 1
    20:00 | İtalya Serie A | Inter - Lazio | Tivibu Spor 2 / Match TV Russia / CBC Sport
    20:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Southampton | S Sport / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / KTRK Sport
    20:30 | İngiltere Championship | Bristol City - Wolves | Bein Sports
    22:45 | İtalya Serie A | Verona - Juventus | Tivibu Spor 2 / CBC Sport

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.