Forumda Sorun Yaşayanlar Bu Başlıktan Yazabilirsiniz

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Lut kavmine ne ara geldik anlamadım :Dama yorumlar bir çok kişi tarafından şikayet edilmiş ise yönetim olaya müdahale etmek zorunda kalmıştır. Her şeyde yönetimi suçlamamız doğru değil. Binlerce sessiz takipçi var herkesin şikayet etme hakkı var. forumun kuralları dahilinde yönetimin tepkileri değerlendirmeye alması gayet normal.

Sohbete özelden devam etmek için kimseye bir engel konulmamıştır. Hassas konulara oradan devam edebilirsiniz diye düşünüyorum.

• Lut kavmine ne ara geldik anlamadım :Dama yorumlar bir çok kişi tarafından şikayet edilmiş ise yönetim olaya müdahale etmek zorunda kalmıştır. Her şeyde yönetimi suçlamamız doğru değil. Binlerce sessiz takipçi var herkesin şikayet etme hakkı var. forumun kuralları dahilinde yönetimin tepkileri değerlendirmeye alması gayet normal.

Sohbete özelden devam etmek için kimseye bir engel konulmamıştır. Hassas konulara oradan devam edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Herkesin şikayet hakkı olabilir ama her şikayet haklı olacak diye bir şey de yok. Sebebi açıklanmalı neden silindiğinin, zira diğer arkadaşların da belirttiği gibi herhangi hakaret içeren bir yorum yoktu. Kimse kimsenin dini değerlerini de aşağılamadı, konu dışını sadece günaydın, iyi akşamlar ve hayırlı cumalar için kullanırsak ne anlamı kaldı? Belirttiğim gibi, hakaret veya çok hararetli bir tartışma vs olursa silinmesini ben de desteklerim. Futbol konusunda birkaç defa mesajlarım silindi bu yüzden ve neden silindi demedim çünkü haketmişti silinmeyi o mesajlar, ancak burda durumun farklı olduğunu düşünüyorum.

• Tartışma tartışmayı doğurduğuna göre silinmeler haklıymış. :)

Ben de onu diyorum ya hocam, hakaret, aşağılama vs. içermediği sürece tartışma olmalı diye düşünüyorum. İnsanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa koklaşa sonuçta :)

• Tartışmanın içinde ülkeden kovma dahi oldu; sizce daha ne kadar alevlenebilir? Bunun bir üstü küfür zaten.

Forum kurallarını hepimiz biliyoruz; din, siyaset vs. konuşmak yasak. Din muhabbeti geçmedi demeyin; yazılanları hepimiz okuduk. Daha fazla uzatmak kimseye yaramazdı.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Besiktas estağfurullah hocam sorun yok, esasen sadece size özel yazmadım. Yorum neden silindi diyen arkadaşlarıma özelden de konuşabilirsiniz demek istedim.

Northern Lights

Siyasi, dini ve kişisel tercih gibi konuları içeren konuşmalar sonunda ciddi tartışmalara neden olabiliyor. Yönetimin kişileri kavga ortamına meyledici yorumlara seyirci kalmaması, bence yerinde bir davranıştır.

Size diyeceğim konu dışından konuştuğunuz konuları kendi aranızda özelden konuşun bakalım bir yere varacakmısınız. Özelden konuşmaktan sizi alıkoyan nedir anlayamadım doğrusu

• Tartışmanın içinde ülkeden kovma dahi oldu; sizce daha ne kadar alevlenebilir? Bunun bir üstü küfür zaten.

Forum kurallarını hepimiz biliyoruz; din, siyaset vs. konuşmak yasak. Din muhabbeti geçmedi demeyin; yazılanları hepimiz okuduk. Daha fazla uzatmak kimseye yaramazdı.

Doğru o mesajı unutmuşum ama silinmesi gereken o mesajdı o zaman. Ayrıca konuyu dine çeken mesajlar da belliydi, sadece onlar silinebilirdi.

şimdi burda yaptığınız şeyde konuyu uzatmak. herkes haklı kimi yanlış kimi doğru bunuda zaman gösterecek.

• şimdi burda yaptığınız şeyde konuyu uzatmak. herkes haklı kimi yanlış kimi doğru bunuda zaman gösterecek.

Ben kimseye yanlış kimseye doğru demedim. Tartışma içeriğine dair en ufak bir ifadem yok.

Konuyu uzatma amacım olsa direk isim verirdim. Ben tartışmanın şiddetli olduğunu düşündüğümü ifade ettim ve bitmesinin en mantıklı olduğunu ifade ettim.

Yine de mesajım raporlanabilir elbette; yanlış görülürse silinir; bende birsey demem.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Bu konuda da benzer tartışma olduğuna göre isabet olmuş. Her seyi bitirdik eşcinsel tartışması mi kaldı? Can sıkıntınız var ise daha makul konular var konu dışı diye saçmalamak gerekmiyor bu konudaki mesajları da sileceğim. Adam tartıştığı konuya bakmıyor benim mesajim neden silindi silmeyelim her şeyi çorba yapalım sonra.

• Bu konuda da benzer tartışma olduğuna göre isabet olmuş. Her seyi bitirdik eşcinsel tartışması mi kaldı? Can sıkıntınız var ise daha makul konular var konu dışı diye saçmalamak gerekmiyor bu konudaki mesajları da sileceğim. Adam tartıştığı konuya bakmıyor benim mesajim neden silindi silmeyelim her şeyi çorba yapalım sonra.

Söylediklerinize katılmakla birlikte, ilk başta eşcinsellikle ilgili konuşmuyorduk, konu oraya kaydırıldı başka bir üye tarafından.

• Söylediklerinize katılmakla birlikte, ilk başta eşcinsellikle ilgili konuşmuyorduk, konu oraya kaydırıldı başka bir üye tarafından.

Kaydıran yada kaydırmayan konunun içine öyle yada böyle girmiş tüm mesajlar silindi konu şu an açık.Silinmedi dediğiniz mesaj var ise rapor ederseniz onunla da ilgileniriz.