Karalama Tahtası

 • GEM biraz daha kendini düzeltmiş.


  ICON dönem dönem kar vermiş.


  GFS yine en kötüsü.


  ECMWF sınırda bırakmış kalp krizine davetiye.


  Paralel bildiğimiz gibi şov peşinde.


  UKMO her zaman ki gibi en iyisi ve istikrarlısı.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Önümüzdeki ilk dönemde sistemde 48-72h kala minimum 2-3 derecelik kırpılma olur.


  Sonra sistem forumca gereksiz soğuk ve doğalgaz faturası olarak ilan edilir.


  Sonra ayın 20'sine dönülür. Iste oradaki balık büyük olacak gibi. Orada gereksiz doğalgaz faturasından gerekli doğalgaz faturasına terfi alır.

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Önümüzdeki ilk dönemde sistemde 48-72h kala minimum 2-3 derecelik kırpılma olur.


  Sonra sistem forumca gereksiz soğuk ve doğalgaz faturası olarak ilan edilir.


  Sonra ayın 20'sine dönülür. Iste oradaki balık büyük olacak gibi. Orada gereksiz doğalgaz faturasından gerekli doğalgaz faturasına terfi alır.Ç

  Çok doğru bir tespit :) Birinci sistemi artık rafa kaldırmanın zamanı geldi. Şubat sonu sistemi artık yeni oyuncağımız.

 • İlk sistemcik zaten belli etmişti kendini,birşey beklemek bile gereksizdi. Zaten olup olacağı yükseklere havada sulukar. İkinci salınım ise ne olacağı belli olmayan netlesmeyen bir sistem onun da akıbeti belli değil. Acı ama gerçek maalesef kanser edici bir dönem daha geride kalacak

 • Görünen köy kılavuz istemezmiş. Kıyı şehirlerimizin hikayesi bu yıl böyle belli oldu. Ama benim hala iyi bir karadeniz sistemi beklentim devam ediyor. Ayın 20 si ve sonrası için. Hayırlısı inşallah.

 • Sitemizin önde gelen tahmincileri sagolsunlar emek verdiler ama önümüzdeki yıl metodlarını ,kullandıkları verileri ve bunları yorumlama da olan detayları tekrar gözden geçirseler daha iyi olacak galiba...sbirian ,cold efso ,Semih hocam ugrastiniz teşekkür ederiz ...artık eskisi gibi değil galiba atmosfer .yıllardır Semih hocayı takip ederim ,önceden sistemi 192 ye bir atalım sonra detaylara bakarız derdi ..o sene bu sene değilmiş hocam ...sağlık olsun ....seneye birlikte buradayız yine .inşallah kar görüp bu kışa veda ederiz artık ...

 • Ay ortası sistemi İstanbul adına vasat olacak gibi.20 sinden sonra belki birşeyler olabilir,oda belli değil.Sanırım bu senede istediğimizi alamayacağız.Herşey çok güzel giderken Spilit olması herşeyi bozdu.Sağlık olsun.2020 kışında inşallah yüzümüz güler.

 • Bence suan ayni 2011 gibi o yildada cok sinirda sistemler almistik. Cok bekledik. Subat kapanirsa marta yogunlasalim hemen. Bakin kar bakimindan kotu gecen kislarda mart ayibda guzel kar yagislari aliyoruz. Soguk acisindan ayri bir sey. Geecekten yaz yasiyoruz bugun ya. Gunesi yazda goremeyiz belki.