Karalama Tahtası

• 17 Ocak paldır küldür geliyor.. :gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:

hocam bu kadar uzak tarihler hakkında bu denli konuşmayalım malum beklenti yükseliyor. sonra sistem tutmayınca hayal kırıklığı büyük oluyor :)

• hocam bu kadar uzak tarihler hakkında bu denli konuşmayalım malum beklenti yükseliyor. sonra sistem tutmayınca hayal kırıklığı büyük oluyor :)

Hocam bu konu sallama konusu, verisiz tahminlerin yapıldığı yer. Buradaki tahminleri pek ciddiye almayın. :)

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• 1 mesaj attık; herkes ciddiye aldı yav. :D

Verisiz bile olsa tahmin yapmamak lazım.. :hfyeni (18)::hfyeni (18)::hfyeni (18):

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• 7-8 Ocak İstanbul Tahminimi paylaşmak isterim.

Pazartesi günü DEK şartları sağlanıyor şehrimiz için. Öncelikle Avrupa Yakasından başlamak gerekirse organize tabiri caizse tren şeklini almış olgun bantlar beklemiyorum Bermuda ve sahil bölgesinde.Etkin kar yağışı yakanın iç ve kuzey kesimlerinde etkili olacak.Anadolu Yakasında ise, daha uzun bantların aralıklı olarak etkili olmasını bekliyorum ancak sahil kesiminde dağınık,aralıkların açık olacağı boşluklar beklemekteyim.Yeşil zaman zaman sarı eko yapılı bantların zaman zaman kar sağanakları yaratacağını düşünüyorum özellikle şehrin orta ve kuzey kesimlerinde. Favori mevkim Beykoz,Şile,Çekmeköy,Sultangazi.Avrupa Yakasında en şanslı yerler Sarıyer,Arnavutköy genel itibari ile kuzey ve orta bölgeler.Saydığım alanda kar örtüsü bekliyorum ancak sahil kesiminde araba,çatı,çimenden öte geçiş yok.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• 07.01.2019 sabah 4-5 gibi kar yağışının hafif şiddette başlayarak 08.01.2019 günü şiddetini gün içinde arttırarak 09.01.2018 gece yarısına kadar istanbulda sahillerde en az 15-20 cm civarında örtü oluşturucağını düşünüyorum.Yüksek kesimlerden bekletim 30-35cm'dir.