Karalama Tahtası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Yakın zamanda kar bekleyen varsa aklından şüphe derim 24-25ine kadar kar olasılığı yoktur

hocam o tarihlerde zaten olduğunu idaa eden olmamıştır herhalde .ama 24 biraz geç gibi sanki hocam ... 20 si desek veya 21 inden sonrası desek daha iyi olur mu acaba ;)sistem öteleme yapabilir hocam :)

• 10 gündür 20si dillendiriliyordu 20-21-22 23-24-25-26-27 hepsi çöptür yakın zaman budur orta zaman mart uzun zaman mart ortasıdır kıvırmayın çocuklar hee:w00t:

• 10 gündür 20si dillendiriliyordu 20-21-22 23-24-25-26-27 hepsi çöptür yakın zaman budur orta zaman mart uzun zaman mart ortasıdır kıvırmayın çocuklar hee:w00t:

Bazı sistemler vardır insanın nevrini dondurur 120 h de neye uğradığınızi sasirirsiniz cidden uslubunuzu begenmedim böyle devam ederse şikayette bulunacağım kısa vade ilk 5 gundur orta vade 5-7 gundur 7gunun sonrası uzun vadedir.

hocam kıvıran yok:) "ben 2 haftadır söylüyorum" .yani şimdi biri çıkar yine ben söylemiştimciler çıktı felan der.desinler de çok mühim değiil :) ama sistem de ötelemeden ziyade ,21 ini şaban kardeşim ile beraber kaç dündür söylüyouz hocam geçmişe bakın isterseniz çok değil 2 gün öncesinin mesajları duruyor yani ;) her geçen gün sistemi geriye çektiğimiz ötelediğimiz yok yani ben şahsım adına düşeni savundum bugüne kadar son anda da aynı fikirdeyim hocam :) :)

• hocam kıvıran yok:) "ben 2 haftadır söylüyorum" .yani şimdi biri çıkar yine ben söylemiştimciler çıktı felan der.desinler de çok mühim değiil :) ama sistem de ötelemeden ziyade ,21 ini şaban kardeşim ile beraber kaç dündür söylüyouz hocam geçmişe bakın isterseniz çok değil 2 gün öncesinin mesajları duruyor yani ;) her geçen gün sistemi geriye çektiğimiz ötelediğimiz yok yani ben şahsım adına düşeni savundum bugüne kadar son anda da aynı fikirdeyim hocam :) :)

Mesajımı alan aldı sözüm sana değildi teşekkürler

• Bazı sistemler vardır insanın nevrini dondurur 120 h de neye uğradığınızi sasirirsiniz cidden uslubunuzu begenmedim böyle devam ederse şikayette bulunacağım kısa vade ilk 5 gundur orta vade 5-7 gundur 7gunun sonrası uzun vadedir.

Benim tarzımda kimseye hakaret yoktur ben hep böyleyim şikayet kapısı açık buyur ayrıca tüm kış boyunca yaptığım geçmiş yorumlarımdaki kar tahminlerimin hepsi çıkmıştır isabet oranı olarak yüksek bir yüzde yakaladım şimdi ise tam tersini savunuyorum kar yağarsa mutlu olun bende mutlu olurum ama görüşlerim değişmeyecek her tahmine saygı duymasını bilecek erdemliğe olgunluğa erişmek zorundasınız belli bir süreye kadar ben kar ve soğuk hava beklemiyorum kıyılarda bunu açıkça söylemekte ne var anlamayamıyorum:hfyeni (43):

• Benim tarzımda kimseye hakaret yoktur ben hep böyleyim şikayet kapısı açık buyur ayrıca tüm kış boyunca yaptığım geçmiş yorumlarımdaki kar tahminlerimin hepsi çıkmıştır isabet oranı olarak yüksek bir yüzde yakaladım şimdi ise tam tersini savunuyorum kar yağarsa mutlu olun bende mutlu olurum ama görüşlerim değişmeyecek her tahmine saygı duymasını bilecek erdemliğe olgunluğa erişmek zorundasınız belli bir süreye kadar ben kar ve soğuk hava beklemiyorum kıyılarda bunu açıkça söylemekte ne var anlamayamıyorum:hfyeni (43):

Ben size öyle birşey demedim sadece kısa orta ve uzun vade açıklamasında bulundum ve uslubunuzu sevmediğimi söyledim kivirtmak kelimesi size yakışmadığını belirtmek istedim benim ayrica mantikli olan her tahmine saygim vardir ;) iyi forumlar.

• Ben size öyle birşey demedim sadece kısa orta ve uzun vade açıklamasında bulundum ve uslubunuzu sevmediğimi söyledim kivirtmak kelimesi size yakışmadığını belirtmek istedim benim ayrica mantikli olan her tahmine saygim vardir ;) iyi forumlar.

sonuna koyduğum gülücükün anlamı espriydi kimseye ben hakaret etmem kolay kolay benim için kısa vade 1 hafta orta vada 15 gün uzun vade 3 hafta 1 aydır başkasına göre değişebilir elbette mantıklı olan tahminlerin çoğuna baktım hepsi kar kış kıyamet gelsin bu don ayaz yapsın ılık ve karsız tahminler genelde mantık dışıdır bu forumlarda:smile:Hayırlı akşamlar

• sonuna koyduğum gülücükün anlamı espriydi kimseye ben hakaret etmem kolay kolay benim için kısa vade 1 hafta orta vada 15 gün uzun vade 3 hafta 1 aydır başkasına göre değişebilir elbette mantıklı olan tahminlerin çoğuna baktım hepsi kar kış kıyamet gelsin bu don ayaz yapsın ılık ve karsız tahminler genelde mantık dışıdır bu forumlarda:smile:Hayırlı akşamlar

Gerekli cevabı özel mesajla verdigimi umuyorum sizede hayırlı akşamlar.

• Ao her ne kadar güzel bir seyir izlese de nao malesef bizim açımızdan hiç iç açıcı değil bundan önceki sistemlerde olduğu gibi tam nötre hatta hafif negatife inmesi lazım ki bize ciddi sistemler gelebilsin şu an böyle ciddi bir sistem ihtimali orta vadede gözükmemekte hatta önümüzdeki hafta bahardan daha öte nerdeyse yaza mı giriyoruz kışın ortasında diyebileceğimiz bir süreç var ki bu gerçekten çok sinir bozucu bir durum ama yapacak birşey yok takdiri ilahi

• hocam kıvıran yok:) "ben 2 haftadır söylüyorum" .yani şimdi biri çıkar yine ben söylemiştimciler çıktı felan der.desinler de çok mühim değiil :) ama sistem de ötelemeden ziyade ,21 ini şaban kardeşim ile beraber kaç dündür söylüyouz hocam geçmişe bakın isterseniz çok değil 2 gün öncesinin mesajları duruyor yani ;) her geçen gün sistemi geriye çektiğimiz ötelediğimiz yok yani ben şahsım adına düşeni savundum bugüne kadar son anda da aynı fikirdeyim hocam :) :)

kardeşim mesajını yeni gördüm evet ocak sonlarından beri dile getiririyoruz nerdeyse sistemi :) inşAllah olur diyelim müsadenizle bir şey daha eklemek istiyorum amacım
    içinde ben olmasamda hak neyse onu söylemek üslub konusunda daha dikatli olalım
    forum hepimizin sen ben o biz farketmez amacımız burada bişeyleri paylaşmak merak ettiklerimizi öğrenmek bazen kafa dağıtmak konu dışında kafa dağıtmak karalama tahtasında hayalimizdeki verisiz sistemi konuşmak karikatürde GİF te gülmek
    burda çoğu kimse sivilde birbirini tanımaz etmez ama burda buna rağmen okadar samimi arkadaşlıklar kuruluyorki bazen insan bu arkadaşlarıyla sohbet ederken yorum yaparken forumdan ayrılası gelmiyor ...
    evet burda bazılarımız bazılarımızdan daha çok bilgili bazılarımızın rütbeleri daha iyi bazılarımız çok eski üye bazılarımız yeni tıpkı ben gibi bende henüz 1 senelik üyeyim ...
    anlatmak istediğim '' kimse kimseye üslubunu bozarak konuşamaz hocam ''
    forumda kavga çıkartmaya çalışanlar oluyor forumda huzuru kaçırmak isteyenler oluyor böylelerine ne cevaplar veresim geliyor ama forumun kuralları var sakinliği koruyup mesaj raporluyorum ''adalet'' de yerini buluyor herzaman
    dileğim forumda adaletin hep devam etmesi kimsenin kimseyi incitmemesi küçük görmemesi üslun bozarak konuşmaması ...
    kusurumuz olduysa affola herkese selam ve saygı ile
    HavaForum adaletiyle de ön planda ve hep böyle kalacak inşAllah

• Ao her ne kadar güzel bir seyir izlese de nao malesef bizim açımızdan hiç iç açıcı değil bundan önceki sistemlerde olduğu gibi tam nötre hatta hafif negatife inmesi lazım ki bize ciddi sistemler gelebilsin şu an böyle ciddi bir sistem ihtimali orta vadede gözükmemekte hatta önümüzdeki hafta bahardan daha öte nerdeyse yaza mı giriyoruz kışın ortasında diyebileceğimiz bir süreç var ki bu gerçekten çok sinir bozucu bir durum ama yapacak birşey yok takdiri ilahi

Dilime tercüman olmuşsun tarantinom ağzına sağlık