Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bence sorunu yazarsan daha net olucak hocam hani bazı sorunlarından anlayan bazılarından anlamayan olabilir direk sorun ney onu yazarsan hedef kitleye ulaşabilirsin ...

Doğru diyorsun sinirlendimde biraz o yüzden .. Kombi sıcak su vermiyor ateşleme yapmıyor nedense Petekler ve ocak çalışıyor sadece sıcak su vermiyor belki dedim düzelir 1 -2 gün geçti hala aynı kombiye reset attım yine aynı tahliye vanasınıda açtım temiz hani bu sorunu yaşayan biri anlayan birisi varsa yazabilirmi ? Şimdi acil servis çağır diyenler olabilir kendim bir deniyim diyorum

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• Doğru diyorsun sinirlendimde biraz o yüzden .. Kombi sıcak su vermiyor ateşleme yapmıyor nedense Petekler ve ocak çalışıyor sadece sıcak su vermiyor belki dedim düzelir 1 -2 gün geçti hala aynı kombiye reset attım yine aynı tahliye vanasınıda açtım temiz hani bu sorunu yaşayan biri anlayan birisi varsa yazabilirmi ? Şimdi acil servis çağır diyenler olabilir kendim bir deniyim diyorum

sanırım burda senin sorun var hocam petekler çalışıyor ama sıcak su vermiyor diyor ... http://klimavekombi.blogspot.c…-snyor-fakat-scak-su.html

• @Havacıı

• Musluktaki sicak su tarafini actigimda hic su gelmiyor, neden olabilir acaba? Bugun oldu bu olay. 1 damla su akmiyor.Yanıtla
    • Unknown3 Ocak 2016 22:32Musluktaki sicak su tarafini actigimda hic su gelmiyor, neden olabilir acaba? Bugun oldu bu olay. 1 damla su akmiyor.Yanıtla
    • Esranur Erol26 Ocak 2016 23:36Aynı sorun bugün bizdede yaşandı neden kaynaklanıyor muş acaba yanıt verirmisiniz zor durumdayızYanıtlaYanıtlar
      • Unknown9 Şubat 2016 00:30Kombinizi karşınıza aldığınız zaman en sağında ve solun da 2 tane kalın boru vardır tessisat dilinde 25 Lik
        diğer ince borular bu kalın boruların arasındadır..
        ince boruları karşımıza aldığımız zaman sağdaki vanalı olanın filtresi vardır onu çıkartıp temizlemeyi deneyebilirsiniz. eğer hala aynı sorunu yaşıyorsanız
        mutfak dolabının içinde ki 2 musluk vardır taaret muslukları kullandığınız muskukların hortumlarını söküp temizlemeyi deneyin olmazsa musluğun ucunda ki fitreyi unutmayın tessisatta kullanılan çoğu malzemelerde filtre vardır önce bunları deneyin şebekeden gelen tortular tıkamız olabilir

• @Şaban ÇilesizHocam sağolasın bunların hepsini denemişimdir , kombinin içindeki anakartta sorun olduğunu düşünüyorum onada pek bulaşmak istemiyorum tekrar şimdi birşeyler deneyecem bıktırdı 2 gündür herşeyi çalışıyo sadece sıcak su sıkıntı inanılmaz sorun ya

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• @Şaban ÇilesizHocam sağolasın bunların hepsini denemişimdir , kombinin içindeki anakartta sorun olduğunu düşünüyorum onada pek bulaşmak istemiyorum tekrar şimdi birşeyler deneyecem bıktırdı 2 gündür herşeyi çalışıyo sadece sıcak su sıkıntı inanılmaz sorun ya

estağfırullah hocam dediğin olabilir açıklaması burda ... Herşey tamamsa bu demek oluyorki cihaz kullanım suyu sensörü arızalı yada elektronik kartta bir sorun var su akışını algılamıyor. Bazı kombilerde sensörler manyetik okuyuculudur. Suyun geçtiği boru üzerine bir pervane koyarlar su aktıkça pervane döner pervane üzerine sabitlenmiş metal parçasıda döner manyetik okuyucu sensör dönüşü algılar ve cihazı devreye sokar. Bu türbin dediğimiz kısım bazen kireçten ötürü kitleniyor dönmüyor buda cihazın çalışmasını engelliyor.

• hirvatlara gule gule :)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• İtalya yenilmese idi biz bu gün galler ile maç yapacakdık galler zorlu bir rakip değildi biz onları yenerdik ve çeyrek finale çıkardık en azından nasip değilmiş.
    Yarın herkez ispanyalı

• İtalya yenilmese idi biz bu gün galler ile maç yapacakdık galler zorlu bir rakip değildi biz onları yenerdik ve çeyrek finale çıkardık en azından nasip değilmiş.
    Yarın herkez ispanyalı

bu futbol dün sövdüğümüz İspanya'yı yarın İtalya maçınının taraftarı haline getirir böyle garip bir oyun işte :) Allah'ın sopası yok :)

• iyi oldu,zaten bana göre fazla gidemeyeceklerdi,sıra italyada umarım ispanya eler bunları..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• iyi oldu,zaten bana göre fazla gidemeyeceklerdi,sıra italyada umarım ispanya eler bunları..

Çoğu futbol yorumcuları Hırvatların final oynayacağını düşünürken ben Portekiz'i dahi geçemeyeceğini düşünüyordum ve de yanılmadım çünkü Hırvatlar her Avrupa şampiyonasında böyleler 2008 de bize takıldılar 2012 de gruptan çıkamadılar bu sene de Portekiz kimse 2020 de Hırvatların finale çıkacağını idaa edemez en azından böyle de dengesiz bir takım işte :)

• biz biraz hatalarımızdan ders çıkararak ve doğru düzgün oluşmuş bir takımla gelseydik hırvatlara da yenilmezdik ispanyadan da 3 yemezdik. Hata bizde maalesef,neyse önümzdeki maçlara bakacağız ama yolumuza set koyanların elendiğini görmek benide çok rahatlatıyor

• biz biraz hatalarımızdan ders çıkararak ve doğru düzgün oluşmuş bir takımla gelseydik hırvatlara da yenilmezdik ispanyadan da 3 yemezdik. Hata bizde maalesef,neyse önümzdeki maçlara bakacağız ama yolumuza set koyanların elendiğini görmek benide çok rahatlatıyor

Daha yeniyiz hocam olacak olacak inşallah o günler de yakın ben 2018 dünya kupasını bekleyin derim sadece ;)