Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ISTANBUL da 1Eylül 2015 günü 34C gündüz sıcaklığı ile 2000 li yıllarda yaşanan en sıcak Eylül günü oldu.
    Eylül ayında böyle bir sıcak en son 1Eylül 2007 de yaşandı ve 33.4C sıcaklık ölçüldü.

Einmal editiert, zuletzt von Karsever18 ()

• Bu kış çok yüksek ihtimalle güçlü El Nino olacak. Biraz araştırdım ve güçlü El Nino olan 4 kışın 3'ünde sıcaklıklar mevsim normallerinin altında kalmış.

• "Dört Polisimiz Şehit Düştü"
    Mardin`in Dargeçit İlçesi`nde PKK`lıların yola döşedikleri patlayıcıyı zırhlı polis aracı geçerken kahpece infilak ettirmesi sonucu dört polisimizin şehik olduğunu büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.
    Bu hain saldırıyı nefretle kınıyor, Şehit polislerimiize Allah`tan rahmet, kederli ailelerine ve Büyük Türk Ulusu`na başsağlığı ve sabır diliyoruz.

• Şehitlerimize Allah'tan rahmet, geride kalan yakınlarına sağlık ve sabır diliyorum. Mardin gibi güzel bir şehirde, Türkiye gibi cennet bir vatanda huzuru bozmak isteyenler her kim olursa olsun bu milletin buna izin vermeyeceğine olan inancımı belirtmek istiyorum.

• Şehitlerimize Allah'tan rahmet, geride kalan yakınlarına sağlık ve sabır diliyorum. Mardin gibi güzel bir şehirde, Türkiye gibi cennet bir vatanda huzuru bozmak isteyenler her kim olursa olsun bu milletin buna izin vermeyeceğine olan inancımı belirtmek istiyorum.

Dediğimi yap, üniversiteye Mardin'i seçme. İlerde gidersin gene memleketine :).

AF-YOK

• İndexim nasıl arkadaşlar? Şurayı şöyle yap diyeceğiniz bir yer var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
    Şuraya tıklayarak kodu önizleyin. "Sayfa olarak önizle" derseniz daha iyi olur.

AF-YOK

• @"KarTutkusu03" ... O nedir?

Vatana, millete, devlete ve dine zarar vermiş olan veya vermeye devam eden siteleri ele geçirdikten sonra bu indexi basıyorum. Siyah şapkalı hacker değilim yanlış anlaşılmasın :) .

İndexin asıl amacı: "Masumun tek bir teline dünyayı kurban ederim !" .

AF-YOK

Einmal editiert, zuletzt von KarTutkusu03 ()

• Vatana, millete, devlete ve dine zarar vermiş olan veya vermeye devam eden siteleri ele geçirdikten sonra bu indexi basıyorum. Kızıl şapkalı hacker değilim yanlış anlaşılmasın :) .

İndexin asıl amacı: "Masumun tek bir teline dünyayı kurban ederim !" .

Devam et o zaman :).