Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu konuya nicedir birşeyler karalayacağım diyorum, unutuyorum. Forumun samimiyetini en iyi anlatan konulardan biri. Müsait olunca unutmazsam hemen yazayım birşeyler. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Aykut saolasın güzel düşünceler için, bende bu ara hep aktif gördüğüm üyelerden birisi olduğunu söyleyebilirim, özellikle son durum bildirimlerinde gayet iyisin, esiyor yağmur geliyor vs :)

Madem konuya girdim aklıma gelen 1-2 kişiyi daha yazayım,

Northern Lights fanatik soğukçu yaz düşmanı üyemiz, koyu fenerlidir şu aykut kocamanı bir tutmasa daha iyi olurdu da neyse :D

SnowPaladin03 forumdaki afyonluların temsilcisi (Kerem duymasın :)), mod iken daha fazla iletişimimiz vardı bu aralar biraz duruldu sanırım, hem renkli hem bilgili hemde yaz kış aktiftir, gözlerimizin aradığı iç egeli üyemiz:)

Aklıma geldikçe yazarım yine..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• OgeBe_03 forumdaki afyonluların temsilcisi (Kerem duymasın :)), mod iken daha fazla iletişimimiz vardı bu aralar biraz duruldu sanırım, hem renkli hem bilgili hemde yaz kış aktiftir, gözlerimizin aradığı iç egeli üyemiz:)

Aklıma geldikçe yazarım yine..

Aman aman nerelere geldik? Daha demin İç ege konusundaydım. Harbi bu konuyu unutmuşum.

Teşekkür ederim hocam.İç ege deyince akla ben geliyorum demek.^^ Evet hocam duruldum biraz 2-3 konu ve bölgesel tahminlerde dolanıyorum çıkıyorum.

• Narsil abiyle ilişkime herkes az çok şahittir. Benle kokoreç yememek için Bursa'ya kaçtı. Dobralığı ve meteorolojik bilgileri herkes tarafından bilinir. :)

Berkay34 meteorolojiye hevesli bir genç forum üyesi. Hevesini hiçbir zaman kaybetmemesini dilerim. :)

Aykut forum müdavimi bir üye. Forumun renklerinden biri. Onunda bu istek ve arzusunu kaybetmemesini dilerim. Beşiktaş konusunda yalnız biraz fanatik gibi. 8o

SnowPaladin03 forumun en eski üyelerinden biri ve İç Ege muhtarı. :hfyeni (18): Bölge denince akla o geliyor. :saint:

Zamanla yeni kişi ve yazıları eklemeye çalışacağım. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Narsil Hem meteorolog hem de Kimyager.Daha ne olsun!!! Ülkemize faydalı bir bilim adamı olacağından şüphem yok.Böyle insanların kıymeti iyi bilinmeli.Ve tabii ki İstanbul sayfasının abisi.^^

Vintersaga Forumun hızlı ve sempatik modu. Her yere yetiişiyor maşaAllah. Her mesajını okuduğunuzda yüzünüzde ister istemez tebessüm uyandıran bir insandır. Yemek muhabbetinden dolayı 81 ile seyehate çıkacak sonra başımıza gurme kesilmesinden korkuyorum. Kendisini çok tanımıyorum ama çok iyi anlaşacağımızı düşünüyorum.

Narsil  Vintersaga

Artık yeter bu kadar kokoreç muhabbeti.Sırada Unesco tescilli Dünya Gastronomi Şehri Afyonkarahisa'a sizi davet ediyorum.Sucuk ve kaymaklı ekmek kadayıfı için sizi bekliyorum.Teşvik için foto da atıyorum. ^^^^

Sucuk Döner:

Porsiyon Sucuk Döner

Afyonkarahisar Kaymaklı Ekmek Kadayıfı - Genel - Afyon Yerel Basın

Kaymaklı ekmek kadayıfı Vişnelisi de var.

Kaymaklı Vişneli Ekmek Kadayıfı - Kolaylı Restaurant / Afyon ...

Bu da muhteşem bir lezzet.Yeşil mercimeği sadece Afyonlular hamur işinde kullanır.Buna mercimekli bükme deriz.Lahmcun gibi yerdiyor kendini mübarek.Daha çok var ama sayfaya sığmaz yeter şimdilik.^^

Bükme Tarifi, Nasıl Yapılır? - Yemek.com

• Adımız çıkmış yav. 1/kahkahas23s1

Foruma birde trolleri banlıyorlar diye şikayet geliyor, bakınız ben bu halimle forumda görev bile alamıyorum. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

Kış gelse de trol avına çıksak yav

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Hocam bizde meyvede var kiraz ve vişnenin anavatanı burada hem yemek hem meyve yeriz Rabbim vermiş böyle nimetleri yememek olmaz.:);) Patetes ve haşşaşı da unutmayalım.Haşşaş diyince aklıma haşşaşlı katmer geldi.^^

Kavgaya Gerek Yok.Hepsinden Üçer Beşer Koyun Gari😎😎