Hava Forum alanında lider oldu !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dikkat ettiyseniz tüm rekorlar ocak ayında şubat ayı kıskanmasın.Bu şubat ayına da polarlı yada sibiryalı baba bir sistem ve rekor yakışır.:)

• Maşallah Allah arttırsın Forum güzel ortam güzel sonuçları da güzel geliyor tabiki de :D

Üniversitede bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim özelliklede geçen ay sohbetlerde ogretmenlerimiz aslında kendimizi kanitlamamiz için önerdi burayı ve birkaç tane öğretmenim haftada 1-2 defa girip takip etmekte inşallah en kötü günümüz böyle olur :)

• Havaforum yine alanında lider oldu.Sitemiz 1 Ocak 2016 ile 31 Ocak 2016 tarihleri arasında toplam 4.011.208 ziyaretçi almıştır.Bu sitemizin açılışından bu yana gördüğü en büyük rakamdır.Aynı zamanda günlük ziyaretçi rekorumuz da bu ay içinde kırılmıştır.18 Ocak 2016 tarihinde sitemize 1 gün içerisinde 296.580 kişi gelerek geçen sene 6 ocak ta kırdığı günlük rekorunu daha üst seviyelere çekmiş oldu.Bizi buralara getiren siz değerli üyelerimize ve üye olmasalarda dışardan bizi takip eden saygı değer ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.Sizler sayesinde buralara geldik sizlerin sayesinde daha da ilerilere gideceğiz.Teşekkürler HavaForum severler.:)

Disaridan takip eden uyelerden ricam üye olmaları. En azindan tek bir msjda olsa yorum yapmalari.tesekkurler.

• Meteoroloji adina ne ogrendiysem bu sitede öğrendim model yorumlamayi nao ao skew t hatta su an aklimda olmasa da cape değeri hesaplama bulutlarin hepsi yani kisaca herseyi burada ogrendim bana meteorolojiyi sevdirdi bende itu meteorolojiyi istiyorum insallah yani ilerde ne olur bilemem ama meteoroloji alaninda ilerlersem hakkiniz cok buyuk helal ediniz lutfen :) bu sitede sadece bilimsellik yok adeta bir aile ortami da var bence :) hayirli geceler

• Havaforumun daha da ileri gitmesi için üzerime düşen birşey varsa yapmaya hazırım arkadaşlar. Bu arada admin arkadaştan ricam tam olarak üye sayımız nedir hava forum olarak en son rakamı aktarabilir mi acaba?

тaяaηтυℓa

Toplam Kayıtlı Kullanıcı: 7,467 Kişi
    Ana sayfada en altta yazar.

• hocam havayla ilgili müneccimmisin diyolar ''hayır havaforum diye bi site var forum var adamlar bütün verileri birleştirerek tahmin yapıyorlar '' diyorum :)

o bu şu model veri ... hocam hepsi bi tarafa en önemlisi
      samimiyet sıcak ortam ve adalet .. forum bağımlılık yapar mı insanda ? yapar hocam bunu gördüm kendimde bağımlılık yaptı bende bizde hepimizde
    aidiyet duygusu hissediyor insan hocam foruma sen ben o bu şu değil ''biz'' var hocam HavaForum uz diyebiliyoruz biz diyebiliyoruz sahipleniyoruz forumu..
    Allah forum olarak daha nice başarılar göstersin bize - Allah utandırmasın :)

• Saat gecenin 1'i. Bu saatte forumu takipte olan 1650 takipçimize teşekkürler :) .

Gün boyu gelen en kesin veriler aslında bu zamanlar ben şahsen kendi kafamda günün genel ortalamasını almadan ve ne kadar modellerde nasıl sapmalar olmuş bunlara bakmadan yatamam benim gibi düşünen varmıdır acaba bu kişiler arasında :)

• Havaforumun daha da ileri gitmesi için üzerime düşen birşey varsa yapmaya hazırım arkadaşlar. Bu arada admin arkadaştan ricam tam olarak üye sayımız nedir hava forum olarak en son rakamı aktarabilir mi acaba?

Forumun en altında var abi.

Forumda geçenlerde sıkıntı oldu. Yüzlerce üyenin hesabı silindi, mesajlar ve konuların bazıları silindi maalesef. Nazar olsun o da :) . Sana özelden bahsettiğim gibi yaparsak iyi olur hocam.
    [hr]

Ayrıca anasayfamız da var, forumdan daha fazla takipçi alıyor. http://havaforum.com/anasayfa/

AF-YOK

• Zaten meteorolojiye olan merakım küçüklüğümden beri var. Bu siteye üye olduğumdan beri kat ve kat arttı. Bundan önce sadece yapılan yorumları okuyodum. Artık bende düşüncelerimi yorum olarak ifade edicem. Nice rekorlara HAVAFORUM ailesi..

• Gayet güzel bir rakam amatör bir forum için sayının çokluğundan ziyade üyelerinin kalitesi önemli bence bu sitede gerçekten üyelerin kalitesi tartışılmaz. Eskilerin bir sözü vardır kemmiyet önemli değil keyfiyet önemlidir. Yani sayı önemli değil nitelikli olmak önemlidir. 100000 üyen olmuş ama kalitesiz seviyesiz ise üyeler o zaman o rakamın hiçbir değeri yoktur. Önemli olan üyelerin sayısı değil bence kalitesidir. Sayısal üstünlükleri ile övünen siteler de bence geyik siteleridir. Malum geyikler de otla beslenirler.... gerisini anladınız siz.

• Gayet güzel bir rakam amatör bir forum için sayının çokluğundan ziyade üyelerinin kalitesi önemli bence bu sitede gerçekten üyelerin kalitesi tartışılmaz. Eskilerin bir sözü vardır kemmiyet önemli değil keyfiyet önemlidir. Yani sayı önemli değil nitelikli olmak önemlidir. 100000 üyen olmuş ama kalitesiz seviyesiz ise üyeler o zaman o rakamın hiçbir değeri yoktur. Önemli olan üyelerin sayısı değil bence kalitesidir. Sayısal üstünlükleri ile övünen siteler de bence geyik siteleridir. Malum geyikler de otla beslenirler.... gerisini anladınız siz.

Hava Forum, gönüllü meteorolog siteleri arasında gerek üye sayısı gerekse ziyaretçi sayısı ile liderdir.