9-12 Şubat Sistemi Özel Başlığı

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • amin cumlemizin.

Üstad Rabbim hakkında ne hayırlısıysa onu karşına çıkarsın,senin gibi tahminciyi bulmak zor,seni ve tahminlerini özleyeceğiz

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Antalya'nin doğu ilçelerine (Manavgat) düşecek yağmur miktari nedir? Tatil ihtimali var mı?

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• sahilden icerideyse kopar.sahilde kopar ama ortu olayi az.

ilk sayfada yazdim zaten.

eyvallah sahille ilgisi yok yukarıda baya bu arada emeğine yüreğine sağlık seni tanımak güzeldi kardeşim hakkını helal et benden yana sonuna kadar eğer varsa hakkımız helal olsun canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah cansın can bu arada arif abiyle tekrar konuştum son verilere bir daha baksın bakalım dedi göremediklerini görsünler dedi neden revize ettiğimi anlar dedi nedenolsa benim öğrencim cin gibidir anlar dedi

• arkadaşlar sıkıntı yok istanbul 0 dereceden fazlasını görmez salı ve çarşamba çünkü 850hp de -8 yerde 0 derece yapar buna bide poyraz fırtınasını eklerseniz -2 -3 derece olur sıcaklık 50 cm şimdiden hayırlı olsun

• introdaki gibi iri iri kar yağsa güzel olur ustad

• eyvallah sahille ilgisi yok yukarıda baya bu arada emeğine yüreğine sağlık seni tanımak güzeldi kardeşim hakkını helal et benden yana sonuna kadar eğer varsa hakkımız helal olsun canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah cansın can bu arada arif abiyle tekrar konuştum son verilere bir daha baksın bakalım dedi göremediklerini görsünler dedi neden revize ettiğimi anlar dedi nedenolsa benim öğrencim cin gibidir anlar dedi

Hocayla iddaasina girdik.ben duzce 1 mt bizim sahiller 5 10 dedim en fazla oda yok dedi.gorucez bakalim sistem sonunda.

• arkadaşlar ben bu sıcaklık değerlerine inanmıyorum mgm dün 11 derece diyodu 5 dereceler vardı istanbulda salı çarşamba için 2-3 dereceleri gösteriyo gündüz en yüksek ama imkansız bence 0 dereceyi geçmez gündüz zaten poyraz fırtınası kasıp kavurur ortalığı