Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Dedektif/Polisiye tarzı film bilen, önerebilecek var mı ?

Sana bir liste yapayım dedim hazır buldum :)

İzlemediklerinle başla izlemeye

1. Şark Ekspresinde Cinayet - Murder on the Orient Express

2.Yedi - Se7en

3.Hayvan dedektifi - Ace Ventura: Pet Detective

4.Cehennemden Gelen - From the Hell

5.Gizemli Nehir -Mystic River

6.Zodyak - Zodiac

7.Oxford Cinayetleri - The Oxford Murders

8.Sherlock Holmes (seri film)

• Dedektif/Polisiye tarzı film bilen, önerebilecek var mı ?

bir kac hafta oncede yazmistim buraya TRT de ki HALKA dizisini mutlaka izleyin 8 bolum oldu ve efsane olma yolunda ilerliyor umarim reyting kurbani olmaz malum bizim millet dusundurmeyecek bol aldatmali diziler sever :)

• unutulmazfilmler Yıldırım ALTAY;

Hayatta 3 Kez Gerçekten Ağlarsınız…

1- Sevdiklerinizi Kaybettiğinizde;

2- Kendinizi Kaybettiğinizde;

3- Yada Bu Filmi İzlediğinizde…

İki sene önce bende hüngür hüngür ağlamıştım. Tekrar izlesem tekrar ağlarım büyük ihtimalle.

4cb5a635.jpg

• Bir Osmanlı polisiyesi Filinta... TRT nin efsane yapımıdır

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Adamlar tam bir fragman ustası..

Kaptan Marvel geliyor, geçmişe gidiş var ve geçmişe giderek bu işin çözülebileceğini bence Doktor Strange söyleyecek. Adam bütün senaryoları deniyor, EPS gibi 50 çalıştırma yapıyor resmen. :)

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Türk İşi Dondurma

Şu sıralar Çiçero,Deliler ve özelliklede Göktürk Üçlemesi gibi filmleri gibi muhteşem tarihimiz anlatan en kaliteli filmlerimiz çıkacak.

GÖKTÜRK Üçlemesi

15 Martdaada yani Çanakkale haftasında çıkacak Tür işi dondurma adlı filmimiz(gerçek bir olaydır) kısaca tarihimizde Osmanlının zor zamanlarında Hindistanın bağımsız olmak istemesi üzerine 300-350 kişilik bir askeri birlik gönderir bu guruptan 40 kişi sağ kalır ve İngilizlere esir düşer aralarından 2 kişi kaçmayı başarır ve Avustralya ya kaçarlar orada bir kasabada hayat kurarlar ancak Osmanlı İmparatorluğunun Çanakkale savaşına girdini öğrenirler ve bişeler yapmak isterler.Orda bi trenin düşmana yardım göndereceni haber alırlar ve 2 kişi bu treni durdurmaya çalışırlar,bunun üzerine Avustralya ya 2 kişi savaş açarlar ve bir Avustralya hükümetine bir ferman gönderirler ord,ada 2 kişi yüzlerce askeri öldürürler ayrıca filmde Çanakkale zaferinin nasıl kazanıldığıda konu alınmıştır.

1.Fragman

2.Fragman

İyi bir inceleme

• Türk işi dondurma filminin hikayesini çok yalnış anlatmışım(araştırmayınca böyle oluyor işte :S) Mersem bir terör saldırısıını bizim diye anlatmışız...Bu film bilmeyenler için gururverici ancak bilenler için bir utanç kaynağı olacak gibi.

• Rexoxxx zor soru çok fazla kaliteli filmler var baya düşünmem lazım.Bide yeeni çıkacak filmler var onlarda çok iyi.

Şimdi aklıma gelenlere ise:

1-Intersteller-Yıldızlar Arası

2-THE Revenant-Diriliş

3-Yüzüklerin Efendisi:Kralın Dönüşü

aklıma bukadar geldi.:S

• Bu film sinemaya düşmeden malum bazı sitelere düşmüştü bile ordan izledim normalde sinemaya çok kaliteli film olmadığı sürece gitmem lakin internetten izlediğim halde gidip birde sinemada izledim böyle kaliteli yapımlar ender çıkar :thumbup:

• Inception - Interstellar - Edge Of Tomorrow - Esaretin Bedeli - (Spirited Away) Ruhların Kaçışı

Ilk 4 film pek bir ünlü de belki duymayanlar olmuştur; Ruhların Kaçışı'nı bir izleyin. Hayao Miyazaki bu işte çok iyi. :)

2 Mal editiert, zuletzt von Vintersaga ()

• En büyük hayal kırıklığımda Dunkirk, aslında kötü film değilde Christopher Nolan'ı Inception ve Interstellar ile izleyince; Dunkirk biraz havada kalıyor. :)