Son Dakika

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• arkadaslar bekledigim bant catalca b.cekmece ilcesini dovmeye basladi maalesef.ancak hersey bitmedi.karadenizde olusumlar devam ediyor ancak parca parca. yada catalcayi vuran bant doguyada kayabilir hafif kayma var.1 saatte bir olusumlarla ilgili bilgi vericem.

Semih hocam Esenyurtta etkilencek mi catalca ve buyukcekmeceye yakiniz bizde nasiplenir miyiz ?

• Şu konulara sırf kurallara aykırı mesajlar var mı diye bakmak için giriyorum...

Antalya/Manavgat bugün sabah saat 7:23'te -1,3 dereceyi gördü... Bütün günde güneş vardı. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Günlerdir poyraz olsun diye dua ederken şimdi burası için bile karayel şart oldu, DEKler hep batıya vuruyor. Sistem sanki bizi hüsrana uğratmak için elinden geleni yapıyor

• Son çıktılara göre artık benim için koca bir hüsrandır İstanbul için
    Tatminkarlık açısından il genelinde 2012'nin yanına değil çevresine yaklaşamaz.
    Bu saatten sonra Cephesel Sistemler harici İstanbulu hiçbirşey paklamaz.
    Dek mi? komik olmayalım ne zaman ne yapacağı belli olmayan en basit rüzgar açısının rüzgar hızının bile gideceği bant yönünü değiştiren her zaman benim nefret ettiğim saçma sapan bir hava olayı...
    Kadıköy Bostancı Üsküdar Maltepe hatta ve hatta Kartal sahil bu iş bu kadar hadi geçmiş olsun Merkez'ler için şunu söyluyorum yarın sabaha öyle 15 20 cm beklemeyin gece'de boşuna uykusuz kalmayın. hertürlü bilimsel veriyle gerekirse paragraf paragraf anlatırım nedenini Güzelim üst seviye soğukları birdaha böyle gelmez kaçırdık büyük lokmayı elden .

• mesajının %80'nine katılıyorum merkezlerde 15-20 olmasada 5 cm olabilir böyle bir soğuk olmasada buna yakın bir şeyler gelebilir yine.

• IStanbul bitti oraya yağacak yağışlar Balıkesir'e vuruyor hava kararsızından beri lapa lapa kar var Balıkesir'de ama hala kar tatili gelmedi nası iştir bu Allah aşkına tatil edin Balıkesir'i

• Bu sistemde yağış bu kadar galiba.Karamsarlığa kapılmak istemem ama durum bu.Semih üstadın yorumları ne olacak bakalım.O da biraz ümitsiz gibi geldi bana.

• IStanbul bitti oraya yağacak yağışlar Balıkesir'e vuruyor hava kararsızından beri lapa lapa kar var Balıkesir'de ama hala kar tatili gelmedi nası iştir bu Allah aşkına tatil edin Balıkesir'i

Gece gör sen cümbüşü ;)
    Kütleler Balıkesir'e girmek için sıralanmış bant gibi :) Bugünkü güneşli havanın acısı fena çıkacak :)

• Kartal sahile yakın bir konumdayım, her yer bembeyaz, don-buz ne ararsan var abicim ;).