Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu

• Daha yeni taşındığım apartmanda telefon bağlantısı yok telekom gelecek de yapacak 2 aydır arayıp duruyoruz gelecekler inşallah.Allah bildiği gibi yapsın bunları hizmet alamıyoruz kaç aydır İstanbul'da

• Little fighter 2

[url=http://www.google.com.tr/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRxqFQoTCI-cm8Th4sgCFQqMLAodn-0ETg&url=http%3A%2F%2Fholyfile.com%2Fgames%2Flittle-fighter%2Fdownload%2F520&bvm=bv.105841590,d.bGg&psig=AFQjCNHAFcaRV8lXo_nEy2Zzdgb96ZdP0A&ust=1446039085375183][/url]
    yön tuşları ve ctrl shıft ve enter tuşu ile oynanıyor.

• Bugün Football Manager 2016'nın tam sürümü çıktı. Hayırlı olsun diyelim. Aldım. Oynayacağım birazdan, bakalım nasıl olmuş. Beta'yı deneyip, beğenmiştim. Şimdi tabi daha detaylı bi değerlendirme içinde oynayacağım :D.

• Bugün Football Manager 2016'nın tam sürümü çıktı. Hayırlı olsun diyelim. Aldım. Oynayacağım birazdan, bakalım nasıl olmuş. Beta'yı deneyip, beğenmiştim. Şimdi tabi daha detaylı bi değerlendirme içinde oynayacağım :D.

detaylı bir değerlendirme yaparsan sevinirim bende almayı düşünüyorum oyunu :4722

• detaylı bir değerlendirme yaparsan sevinirim bende almayı düşünüyorum oyunu :4722

İyi yaparsın abi, ama acelen yoksa bekle biraz. Ocak gibi falan alırsın, daha ucuza gelir. Şuan 100 TL, o zamanlarda 80-70'e iner 15 tatil için falan indirim yapıyorlar, benim gibi dayanamazsan bilmem ama :D.

Oyun güzel olmuş. Özellikle talimat ekranı falan şahane, gerçekten bi menajermişsiniz gibi özenerek, gerçekçi ekranlar oluşturmuşlar. Karakter yaratma falan çok hoş detaylar. Onun dışında 15'teki gibi her hafta birileri sakatlanmıyor, sakatlık olayını da halletmişler. Maç motoru çok çok çok daha gerçekçi bir hale getirilmiş, şimdilik gayet harika. Tek zorlandığım konu taktik. Bir sistem yaratıp, takıma oturtmak zor gibi.

• pes 16 lisans sorunu giderilirse harika bir oyun olur bence. Şu an fifa 16'ya göre daha beğendim ama lisans sorunu baş ağrıtıyor. Yama falan indirmek zorunda kalınıyor.

KONAMI'nin lisans olaylarında kötü olduğu aşikar. Kaç senedir bu problemleri var, bence giderilmezde. Zaten oyun çıktıktan 2-3 hafta sonra lisans yaması çıkıyor. Kurması kolay, boyutu da düşük, çok büyük bir problem olmaz. 6 ay kadar beklersende TSC ExTReme çıkıyor ve bir sürü mod, grafik eklentisi, STSL, PTT, oyuncu yüzleri gibi adeta oyunu yeniden yapan ve oyunun orjinal halinden 2 3 kat daha nefis bir oyun haline getiriyor. Ama sen sıfırdan KONAMI'nin bu yamalara gerek olmadan oynayacağın bir oyunu beklersen, o zor işte.

• @Carl2 , Fm 2016 güzel mi ? Ben de ***** bekliyorum :D

O kelimeyi buzla hemen. Sitenin başı belaya girmesin, yasa dışı bir kelime o. Sitede korsan oyun falan paylaşılıyor sanılıp, Aytaç abinin başını belaya sokmayalım :D. İlaç yaz onun yerine. FM 16 güzel gayet. Taktik oturtmak zor ama :D.

• KONAMI'nin lisans olaylarında kötü olduğu aşikar. Kaç senedir bu problemleri var, bence giderilmezde. Zaten oyun çıktıktan 2-3 hafta sonra lisans yaması çıkıyor. Kurması kolay, boyutu da düşük, çok büyük bir problem olmaz. 6 ay kadar beklersende TSC ExTReme çıkıyor ve bir sürü mod, grafik eklentisi, STSL, PTT, oyuncu yüzleri gibi adeta oyunu yeniden yapan ve oyunun orjinal halinden 2 3 kat daha nefis bir oyun haline getiriyor. Ama sen sıfırdan KONAMI'nin bu yamalara gerek olmadan oynayacağın bir oyunu beklersen, o zor işte.

Aynen ben yama kuracam ya. Biraz sıkılayım orjinalden :) Ama son yılların en iyi pes'i bence