Teknolojik Ürünler - Oyunlar Genel Konu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hocam ben kötü olacağını düşünmüyorum, bugüne kadar samsungun hep amiral gemilerini kullansam bile ve M20ninde bataryası 5000mah

Kamerası iyi değil ve m30s in bataryası 6mah ama redmi 8 kadar dayanamıyor, redmi 8 lenovo p2 den sonra en fazla dayanan cihaz olabilir şarj konusunda

• Redmi note 8 kunlanmaya başladım 3 haftadır. Daha yeni aldım, telefondan gayet memnunum, kamerası 4k zaten bunun daha fazlası yok, gayet güzel bir çekim yapıyor, oyun içinde 4gb ram var buda çok iyi, hiç bir sıkıntı çıkarmıyor kasma anlamında. Şarjı 4.000 amph 2 günde bir akşamları takıyorum fazlası ile yetiyor, ve buna arada oyunda oynarak söylüyorum. Gayet iyi almak isteyenler var ise düşünenler var ise tavsiye ederim. Bu arada hafızası 64gb.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Redmi note 8 kunlanmaya başladım 3 haftadır. Daha yeni aldım, telefondan gayet memnunum, kamerası 4k zaten bunun daha fazlası yok, gayet güzel bir çekim yapıyor, oyun içinde 4gb ram var buda çok iyi, hiç bir sıkıntı çıkarmıyor kasma anlamında. Şarjı 4.000 amph 2 günde bir akşamları takıyorum fazlası ile yetiyor, ve buna arada oyunda oynarak söylüyorum. Gayet iyi almak isteyenler var ise düşünenler var ise tavsiye ederim. Bu arada hafızası 64gb.

Fiyatı kaç hocam? Ben alırsam 32 liğini alırım veya note 7

• Fiyatı kaç hocam? Ben alırsam 32 liğini alırım veya note 7

Bir çok bilinen kurumsal sanal olan mağzalarda 1500 civarı. Ve ben n11 den aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı. Ve Xiomi Türkiye Garantili. Ama Teknosa, Vatan gibi yerlerde 2.000 civarında.

Sanal mağzalar 1.500 civarı;

ac19cf9eb74c.jpg

46b1bd.jpg

Ama Teknosa gibi yerlerde 2.000 civarı:

35fa3f06.jpg

• Mağazadan almak istiyorum,bu yüzden note 7 1600 e bile varken alınabilir

• Mağazadan almak istiyorum,bu yüzden note 7 1600 e bile varken alınabilir

Ben olsam note 8 alırdım ama, senin kendi kararın. Hangisi sana daha yakın duruyorsa hangisini şık buluyorsan onu al. Yani kendin ne isyorsan onu al seve seve kunlan. Hayırlısı ile kunlan. İyi günler...

• Ben olsam note 8 alırdım ama, senin kendi kararın. Hangisi sana daha yakın duruyorsa hangisini şık buluyorsan onu al. Yani kendin ne isyorsan onu al seve seve kunlan. Hayırlısı ile kunlan. İyi günler...

Note 8 i önermiyorlar pek,ya note 8 pro alın yada note 7 alın diyorlar.Ama ben büyük ihtimalle redmi 8 alabilirim note olmayanından,iyi günler

• Huawei Y6 2019 almayı düşünüyordum bu hafta, fiyatı 1100 civarında. Şimdi bu Xiaomi Redmi 8 gördüm duraksadım. Hangisini önerirsiniz ? Öyle oyun için almıyorum. Normal kullanım sosyal medya uygulamaları videolar felan. Bu iki cihazı kullanan varsa veya bilgi sahibi olanlardan tavsiye alabilirmiyim..

• Huawei Y6 2019 almayı düşünüyordum bu hafta, fiyatı 1100 civarında. Şimdi bu Xiaomi Redmi 8 gördüm duraksadım. Hangisini önerirsiniz ? Öyle oyun için almıyorum. Normal kullanım sosyal medya uygulamaları videolar felan. Bu iki cihazı kullanan varsa veya bilgi sahibi olanlardan tavsiye alabilirmiyim..

Y6,redmi 8 in yanından geçemez bana göre.Redmi 8 in bataryası 5000mah olduğu için en az 2 gün dayanıyor(fazla kullanırsan).

• Redmi note8 pro Xiaomi aldım 3-4 gün oldu telefon canavar. İndirimd ile 1999 TL oluyor indirimde alacaklar kaçırmasın fiyat performans olarak en iyisi diyebilirim.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• merhaba babama telefon hediye almak istiyorum ama piyasada bir sürü seçenek var bütçeme göre. 2000 lira seviyesinde tavsiye edebileceğiniz güzel bir telefon var mıdır? Her yerde Redmi Note 8 Pro görüyorum bu aralar. Konuya vakıf olan birisinin yardımına ihtiyacım var.

• merhaba babama telefon hediye almak istiyorum ama piyasada bir sürü seçenek var bütçeme göre. 2000 lira seviyesinde tavsiye edebileceğiniz güzel bir telefon var mıdır? Her yerde Redmi Note 8 Pro görüyorum bu aralar. Konuya vakıf olan birisinin yardımına ihtiyacım var.

Kardes huawei p smart 2019 al ben gecen sene 11 nisanda aldim bu zamana kadar kac kere yere dusurdum koruma camida yoktu 1 kirik yok ben sefaf mavi renk aldim arkasi cok ciizliyor oyuzden siyah alabilirsin oyun perfonmasi olarak gayet iyi pubg gibi oyunlarda 60fps hd ve renklide oynaya biliyorum kasma takilma yok fiyati internette 1500tl sanirim ama ben mediamarktda 2000e aldim tavsiye ederim pisman olmazsin

Redmi note 8 pro kullanıcısıyım. İndirimde migrosta 1999 gibi bir fiyata aldım. Kesinlikle öneririm. Fiyat performans bakımından harika bir telefon. Oyunlarda hiçbir kasma yok. Kamerası güzel. Babanın işini fazlasıyla görür telefonda çok bir iş yapmıyorsa. Sorun varsa note 8 pro hakkında hepsini cevaplayabilirim.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞