Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İsmail istifa yürü başka kapıya kayseri küçümsemek gibi olmasın ama bizim,kadromuz kayseri kadrosunun kaç katı pahalı şu gençler hazırlık maçlarında deneyin as kadro çıkmasın ama çok hata yaptı bu gençler !!!!!

• @kaangr2 gencler ligde oynayan abilerinden cok daha iyiydi. Ben kizmiyorum su mac sonrasi hocaya, sadece istifa etmesi gerektigini dusunuyorum, bu mactan bagimsiz. Ayrica hata yapmalarinin nedeni, genc ve tecrubesiz olmalari. Adamlar 17-18 yasinda Fenerbahce'de, Saracoglu'nda resmi mac yapiyor... Kim olsa heyecanlanir ;).

• @kaangr2 gencler ligde oynayan abilerinden cok daha iyiydi. Ben kizmiyorum su mac sonrasi hocaya, sadece istifa etmesi gerektigini dusunuyorum, bu mactan bagimsiz. Ayrica hata yapmalarinin nedeni, genc ve tecrubesiz olmalari. Adamlar 17-18 yasinda Fenerbahce'de, Saracoglu'nda resmi mac yapiyor... Kim olsa heyecanlanir ;).

Selçuk Şahin + Çok genç var diye yenildiniz. Böyle bir maçtan sonra istifa çağrısı yapmak çok yanlış. Belliydi zaten maçın sonucu... Kupon bile yaptım. Mis gibi 6.00 oran vardı. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• CrossBench Bu maca ozel degil istifa cagrim. Genel olarak gitmesi lazim diyorum. Webo'da kotuydu, kendimi ispatlayacagim, 11'e girecegim diye batirdi resmen.

Kimse gelmek istemez Fenere

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Bugün oynanacak Galatasaray-Eskişehirspor maçında sinan gümüş kadroya alınacak mı bakalım artık. A2 ile adam 8 gol 6 asist yaptı. 15 maçta mı ne hemde. Hem yerli hem genç hemde oynayan bir adam. Bakalım Hamza hoca görecek mi bu genç yeteneği.

• Kolay penaltı

Albert Einstein

• Pandev penaltı aldı falan demeyin eskisehir 12 kişi oynuyor.

Albert Einstein

• Eskişehir defansına ceza olsun diye bile verilebilir bu penaltı bu kadar basit hata yapılmaz yapıyorsun bari bu kadar belli etme :)

• Kolay penaltı, EsEs 12 kişi ?

Penaltı cok basit. Böyle faullerle bir yere gelemez eskisehir.
    Pandev çok kötü.

Albert Einstein

• Melo 2. Yarı çıkar... Kırmızısı çok yakın. Hatta şimdiki pozisyonda görebilirdide...

Albert Einstein