Basketbola Dair Her şey [Basketbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kadıköy Galatasaray için ne ise Abdi İpekçi de Fenerbahçe için o. En iyi dönemimizde bile yenemiyoruz orada. En son 2012'de kazanmıştık.

• A milli bayan basketbol takımı başantrenörü Ekrem Memnun görevinden istifa ettiğini duyurdu.Buna göz yuman federasyon koltuğunda oturan şahsiyetinde bunun için baskı yapan mafya bozuntusu adamıda allah ıslah etsin.

• Hem sporcuların aklını çeleceksin hemde o koltukta oturacaksın. Biri gitti sıra diğerine de gelecek, bir kulübün armasının olduğu havluları yumruklayan kim olursa olsun milli takım antrenörü olamaz. Hesabı da sorulur zaten.

• Hem sporcuların aklını çeleceksin hemde o koltukta oturacaksın. Biri gitti sıra diğerine de gelecek, bir kulübün armasının olduğu havluları yumruklayan kim olursa olsun milli takım antrenörü olamaz. Hesabı da sorulur zaten.

Aklını çelerken yanında mıydın?O kadar eminsin?
    Senin teknik direktörün zamanında çalıştırırken bir şey yok şimdi başkaları çalıştırınca ayağa kalk.Sen önce kendi taraftarını kulübünün tesisine sokmayan küfürbaz,mafya başkanını korumada biraz elini vicdanına koy.Bu işi bu boyuta getiren mafya bozuntusu başkanım diye geçinen tükürdüğünü yalayan sıfatsızın biri adamın tekidir.Sen kimsin ki böyle bir şey den tehdit savuruyorsun?
    Bu baskı değil de nedir?
    Hangi ülke sporunda böyle bir şey var?
    Arkadaş da gelmiş onu savunuyor bana.Sonra da spor gelişsin.Bu adam gibiler olduğu için zaten böyle şeyler oluyor.Rezillik ya rezillik başka bir şey değil.Federasyon başkanı da buna göz yumuyor.Diğerleri de seçim yapacak diyor.Kukla başkan.

• Aklını çelerken yanında mıydın?O kadar eminsin?
    Senin teknik direktörün zamanında çalıştırırken bir şey yok şimdi başkaları çalıştırınca ayağa kalk.Sen önce kendi taraftarını kulübünün tesisine sokmayan küfürbaz,mafya başkanını korumada biraz elini vicdanına koy.Bu işi bu boyuta getiren mafya bozuntusu başkanım diye geçinen tükürdüğünü yalayan sıfatsızın biri adamın tekidir.Sen kimsin ki böyle bir şey den tehdit savuruyorsun?
    Bu baskı değil de nedir?
    Hangi ülke sporunda böyle bir şey var?
    Arkadaş da gelmiş onu savunuyor bana.Sonra da spor gelişsin.Bu adam gibiler olduğu için zaten böyle şeyler oluyor.Rezillik ya rezillik başka bir şey değil.Federasyon başkanı da buna göz yumuyor.Diğerleri de seçim yapacak diyor.Kukla başkan.

Ben bir taraftar olarak başkanımın ve yönetim kurulunun dediklerine inanırım. Öyle birşey olmasa adam ortalığı niye ayağa kaldırsın.

Bende size sorarım. Başkanımın "mafya" olduğu kanısına nerden vardınız? Başkanım 1 ay önce "şike ve örgüt" suçlarından aklandı, hatırlatırım.

Bu ülkede "mafya başkan" varsa o da Trabzonspor'un başındaki adamdır. Kurtlar Vadisinde duyduğumuz "ben gelene kadar çıkmasın" repliklerini duyduk o şahıstan. Bu ülkede spor bu yüzden gelişmiyor.

Az kaldı zaten, Mayıs'ta gidecek. Rahatlarsınız artık.

• Senin başkanının her dediği doğru mu?Her yaptığı doğru mu?
    Size adam vurun dese inanıp adam mı vuracaksın?
    Ya da başkanım doğru söylüyor.bir şey olmasa adam niye böyle bir şey desin ki mi diyeceksin?
    Saçmalamayalım.Çocuk gibi yorumlar yapmayalım.Biraz olgun düşünün.
    Sapla samanı ayıralım lütfen.Türk sporuna şikeyi bulaştıran değil başkaları suçlu olsun zaten.
    Başkanına mafya adını ben değil basın taktı.Gazete okursan çok rahat görürsün.Bu arada başkanına şike ve örgüt suçunu yükleyen de basın alan da basın.Gerisini sen düşün.Burada trabzonsporun ne işi var onu anlamadım.Emin ol kendi taraftarı dahil herkes rahatlayacak.Kendi taraftarına kabadayılık yapan da başkası galiba?

• Benim başkanımın her yaptığı doğru değil tabiki, mesela Pereira'yı getirmesi hataydı.

Başkanıma "mafya" diyen bir gazete görmedim, sen görmüşsen buraya at bizde görelim. Bu ülkede basın hükümet yıktı, bizdeki basın dünyada yok. Bugün "şikeci" diyenler yarın "masum" diyebiliyor.

Ben Trabzonspor başkanını mafyaya örnek gösterdim. Bizzat Trabzonlu dostlarım mafya olduğunu söylüyor.

Taraftar ile münakaşaya girmesi hataydı ki bu sezon arayı düzeltti.

• Benim atmama gerek yok google denen bir arama motoru var.Oraya aziz yıldırım mafya diyorsun sana 219 bin sonuç getiriyor.Bu kadar basit.;)Hatta başka şeylerde geliyor da onları yazmayayım.Ağır olur.

• Benim atmama gerek yok google denen bir arama motoru var.Oraya aziz yıldırım mafya diyorsun sana 219 bin sonuç getiriyor.Bu kadar basit.;)Hatta başka şeylerde geliyor da onları yazmayayım.Ağır olur.

Google'da neler var neler, herkes yazıyor birşeyler. Mesela Dursun Özbek smokin yazınca kanatlı uçamayan bir hayvan türü çıkıyor. Dediğim gibi Google'da yazan herşeye inanmamak lazım ;).

(Sayın Dursun Özbek'e bir hakaretim söz konusu değil)

Einmal editiert, zuletzt von HvFrm(Hf) ()

• Tanyeviç oyuncu kayırırken bir şey yok Ekremle Ergin kayırdığı iddia edilince ortalık karışıyor. Neden? Birisinin ünlü bir sözü vardı kim olduğunu unuttum. ''Bu ülkede Galatasaray ve Galatasarlılar olmasa ülkece Avrupa'yı Beylikdüzü'nden ötesini göremeyeceğiz. '' Ne kadarda doğru bir söz :)