Deprem Bildirim Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Bir twit gördüm.
    Bükreş'te de olmuş > "Bükreş deprem 21:15 en az 5 üstünde hissettim."

Belki oradaki depremi hissetmişlerdir.

5.6
    Romania

Sonumuz hayır olsun inşallah. Ard arda depremler

Einmal editiert, zuletzt von Tekirdag ()

• Bugün deprem zinciri oluştu. Allah hepimizi korusun

Doğudan batıya...
    Acaba araştıran olacak mı? Programlarda falan bahsederler inşallah.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Balıkesir'de, saat 22.50'de 3,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
    Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesive Deprem Araştırma Enstitüsü resmi sitesinden alınan bilgiye göre saat 22.50'de merkez üssü Balıkesir il merkezi olan 3,7 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.

Derinliği 6,5 kilometre olan deprem herhangi bir can ya da mal kaybına yol açmadı.

• Hayatımda iki deprem hissettim
    1. Saroz Körfezinde tatil yaparken
    2Büyük ege depreminde 6.7 olması gerek

17 ağustosu yada 12 kasım düzce depremini yaşamadınız mı? sarsıntının aslı oydu..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• O zamanlar 1 yaşındaydım :)

:) 45 saniye sallanmıştık Rabbim bir daha yaşatmasın..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• :) 45 saniye sallanmıştık Rabbim bir daha yaşatmasın..

Allah hiç bir yerde göstermesin böyle depremler

İki defa ölümden döndüm Doğal Afetlerden Dolayı
    1- 8 Ağustos 2014 15 km uzakta baca bulutu var ken fotoğraf çekmek için yakınlaştım 100 veya daha yakın bir uzaklıktan yıldırım düştü.1Hafta Şokundan çıkamadım.
    2-Ege Depremi:Tam o zamanlar Haarp Deneyini okuyordum ki yanımda durun kola şişesi sallandı.Bir şey yok dedim.
    Baktım sokakta Herkes Kaçışıyor İş yerinde deprem oluyor diye bağrınca bende ikinci katta olunca o anda nasıl aklıma geldise Çok kapan Tutun taktiğini yaptım dışarı çıkınca gittim Futbol oynadım şokunu atlattım kısa sürdü Allah şükür ama o gece artçı olur diye çok korktum Allah kimseye göstermesin

• I. dereceden deprem bölgesiyiz, fay hattı 15-20 sene içinde kendini yenilediği için deprem olma ihtimâli Afyonkarahisar için her geçen sene artıyor.

AF-YOK

• Maalesef İstanbul için Her Saniye Tehlike Çanı Çalıyor

İstanbul'un güney ilçeleri özellikle, cidden bayaa riskli, İstanbul'un yerle bir olmasını düşünemiyorum. Bir şekilde harekete geçilmesi gerek.

AF-YOK