"Müzik Ruhun Gıdasıdır"

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hayırlı geceler değerli HF üyeleri, bakım nedeniyle her an kopabiliriz. Bu karanlık gecede, sizleri bu güzel soundtrackle selamlıyorum..

Niye bu kadar duygusallık kattıysam.. :hfyeni (18): En kötü sabaha görüşürüz.. :hfyeni (29):

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Tamda saati :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Arkadaşlarım, dostlarım, hocalarım, üstadlarım ve kardeşlerim müzik konusunun açılması çok güzel olmuş, konumuz hayırlı olsun, bende bir dj ve prodüktör olarak bunların dışında kar aşığı olarak elektronik müzik hakkında bilgi almak isteyen veya sorusu olan olursa cevaplamaktan ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarım, müzik her daim ruhun gıdasıdır ve ihtiyaçtır tabiki bu benim fikrim, yaklaşık 15 yıldır bu işle ilgileniyorum ve sertifika sahibi bir insanım, bildiklerimi paylaşmaktan mutluluk duyarım saygılar ve iyi geceler..

YAŞAYANLAR, ÖLÜLER BİRDE DENİZCİLER VARDIR.

• Arkadaşlarım, dostlarım, hocalarım, üstadlarım ve kardeşlerim müzik konusunun açılması çok güzel olmuş, konumuz hayırlı olsun, bende bir dj ve prodüktör olarak bunların dışında kar aşığı olarak elektronik müzik hakkında bilgi almak isteyen veya sorusu olan olursa cevaplamaktan ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarım, müzik her daim ruhun gıdasıdır ve ihtiyaçtır tabiki bu benim fikrim, yaklaşık 15 yıldır bu işle ilgileniyorum ve sertifika sahibi bir insanım, bildiklerimi paylaşmaktan mutluluk duyarım saygılar ve iyi geceler..

Ruhun gıdası Müzik değil Kur'an-ı Kerimdir. Konunun adı da yanlış ama yönetim kararı olduğu için saygı duyuyorum. :D

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• @manasbalasy Hocam görüşünüze saygım var tabiki, :) fakat bazı şeyler kişiden kişiye değişir, bence de ruhun gıdası insanın içinde barındırdığı Allah sevgisi ve inancıdır, Kuran-ı Kerim kitabımızdır, ancak bunlar bu müzik konusu altında konuluşması yanlış olan şeyler bence çünkü iki konuda çok farklı şeyler inançlarımız, mezheplerimiz, siyasi görüşlerimiz, ırkımız bunlar çok farklı konular ve yerinin burası olduğunu sanmıyorum, çok şükür Elhamdülillah Müslümanız. Saygılar iyi forumlar.

YAŞAYANLAR, ÖLÜLER BİRDE DENİZCİLER VARDIR.

• Arkadaşlar din, siyaset, ırk, mezhep..vb gibi üyeler arasında farklılaşabilen konularda lütfen herhangi bir konu üzerinden bu konulara ilişkin fikirlerinizi belirtmeyin.

Her üyemiz bu konuda anlayışlı olmayabiliyor, bu durumda hem sizler üzülebiliyor hemde bizler sizlere istemediğimiz yaptırımlar uygulamak zorunda kalıyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler ediyor, konusu geçen olası olaylarda uyarı yapmadan yaptırım uygulayacağımızı belirtmek istiyorum.