Hava Forum 2014 Teması Beta yayındadır.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Üzerinde uzun süredir çalıştığımız Hava Forum 2014 temasını bitirdik. Şu an genel kullanıma açılmıştır. Tema bir hafta boyunca Beta sürüm olarak yayında kalacaktır. Bu süreçte eksikler, hatalar tamamlanacaktır. Sizlerde tema ile ilgili aldığınız hataları, görüntü bozukluklarını bu konudan bizlere bildirirseniz daha hızlı şekilde bu süreci bitirmiş oluruz :)

• Zitat von Lazanatli55(Mehmet) pid='78495' dateline='1388107790'

Telefondan gördügüm kadariyla harika bir tema olmus tebrikler @dmin...

Bilgisayardan görüntüleyin ;) Hata v.s varsa bildirirsiniz yarın :)

• Bilgisayardan görüntüleyin ;) Hata v.s varsa bildirirsiniz yarın :)

2 gün önce forumdaki arkadaslarla sagopanin pesimistliginden konusuyorduk bunun üzerine bu siyah tema çok hosuma gitti :D ama bildirimler bölümü kaldirildi mi yoksa beta oldugu için mi yok ?

Einmal editiert, zuletzt von Gréy ()

• Zitat von Lazanatli55(Mehmet) pid='78497' dateline='1388110170'

2 gün önce forumdaki arkadaslarla sagopanin pesimistliginden konusuyorduk bunun üzerine bu siyah tema çok hosuma gitti :D ama bildirimler bölümü kaldirildi mi yoksa beta oldugu için mi yok ?

Bildirimler eklentisinde sorun çıktı. Halletmeye çalışacağız, halledilmezse de alternatif bir şey buluruz. Şimdilik iyi geceler...

• Tema için PC'den girince yorum yaparım.
    Teşekkür Eklentisini tekrardan denemenizi öneririm.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Görüntü gayet iyi. Eksik görmedim ben. Ama şu postbit'te iyi bir şekilde gözden geçirilebilir.Bence değişmeye ihtiyacı var.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='78520' dateline='1388141023'

Görüntü gayet iyi. Eksik görmedim ben. Ama şu postbit'te iyi bir şekilde gözden geçirilebilir.Bence değişmeye ihtiyacı var.

Ne gibi değişiklik mesala, özel mesajla detaylı iletirseniz sevinirim. Bu arada teşekkür eklentisi bizim sitede lanetli galiba, tekrar denedim hata veriyor maalesef :)

• Zitat von @dmin pid='78523' dateline='1388141395'

Ne gibi değişiklik mesala, özel mesajla detaylı iletirseniz sevinirim. Bu arada teşekkür eklentisi bizim sitede lanetli galiba, tekrar denedim hata veriyor maalesef :)

Özel mesajı attım ama bu konuyu yazamadım. Zamanım kalmadı çünkü. Saat 4:30 civarı tekrardan bilgilendiririm.

Albert Einstein