10-14 Aralık Arası Beklentim

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Semih cok dogru ya..istanbul yılalrdır dek dısında cephesel yagıslar eslıgınde kar alamıyor maalesef..dekli yagıslarda dasha cok bogaz yakınlarındakı yerlere yarıyıor..bakınız şişlide hala muazzam kar var..hıc abartmıyorum..sokaklar bıle baya bır kar altında..ama şişliden cok daha yuksek ama bogaza uzak bır cok noktada hiç bir şey yok maalesef..

• üstat bu sene 2004 gibi sağlam bi polar atak gelme ihtimali ne sana göre?

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Şu an burdada sabahtan beri yağmayan kar başladı ama kuvvetli değil :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Bu sene 2012 deki o 2 kere gelen yarım metreye yakın olan kar yağışını alacaz bence :D Acele etmeyin arkadaşlar kar dedik geldi yağdı örtü bile oldu üstelik bu aralık ayının 10 nu 11 i gibi tarihlerde oluyor , geçen sene aralık ayında tek 20 aralıkta yağmıstı oda 1 günlüktü yani fazla etkılemişti :D Yani bu sene herşey gecen senenin en az 2 katı şeklinde oluyor yani çok güzel günler bizi bekliyor :D Ama bana göre en yakın sistem 20 sinden sonra yani 24 aralık civarları :D 24 Sistemi olabilir şimdilik böle düşünüyorum :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• 24 une daha 12 gun var. D simdiden azim yuregimee geliyo ins aksillik cikmadan tum ulkede kar yagar sabahlari 10 15 cm lik ortulerle uyanmayi ozledim valla :)

KAR [font=Verdana, Arial, sans-serif]:santa: [/font]

• Hayatımdaki tek mutluluk olan beyaz buz tanelerinin son demlerini yaşarken karanlık çökmeye başlıyor ruhuma,bedenime.. Lanet olası güneşli günler haftasonu başlıyor, ruhum huzursuz bedenim çaresiz hissediyor.. Yarabbim ne olur bizi beyaz güzelliğinden hiç mahrum etme.. :(

• 2004 kışı anlatılmaz bir kıştı gerçekten ya 10 yıl önce bide boyumuzda küçüktü 50 cm üstünde kar yağmıştı cok iyi hatırlıyorum benim belime gelmişti ve yürüyemiyordum insan çok özlüyor o kışı çok ,, son senelerde o kışı hiç göremiyoruz bari bu kış görelim ve inşallah güzel bir kış yaşayacağız :D umudunu kaybeden herşeyini kaybeder gerçekten güzel bir söz :D

Einmal editiert, zuletzt von Karadağ ()

• 2004 kışı anlatılmaz bir kıştı gerçekten ya 10 yıl önce bide boyumuzda küçüktü 50 cm üstünde kar yağmıştı cok iyi hatırlıyorum benim belime gelmişti ve yürüyemiyordum insan çok özlüyor o kışı çok son senelerde o kışı hiç göremiyoruz bari bu kış görelim ve inşallah güzel bir kış yaşayacağız :D umudunu kaybeden herşeyini kaybeder gerçekten güzel bir söz :D

o sene gültepede oturuyordum lisedeydimson sınıf kac kere tatil gördük sayısını hatırlayamıyorum artık greyderler yolu acmaktan vazgecmişti en sonunda 2 kere yasadım bunu ve arabamız 4 gün kalmıstı evin öönunde cıkaramadık buzdan cunku kapı koluna kadar kar ve kürenme sonucu olusan buz hele o sarkıtlar catılarda erzurum gibiydi behh..