11 Aralık'ta Yoğun Kar Geliyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Herkese merhabalar,

Oncelikle emeği gecen herkese çok çok teşekkür ederim. Ülkemde sizin gibi gençlerin olması geleceğe olan inancımı tazeliyor. Bilimsel verileri gözlemleyip bu kadar iyi okuyan hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Yaptıklarınız inançtır, başarıdır, geleceği görebilmektir. Sizleri bazı ülkelerdeki "FIRTINA TAKİPÇİLERİ" ne benzetiyorum. inasnları hava koşullarına göre uyarmak, tedbir almaya zorlamak oldukça önemli. Rahatsız olduğum tek konu zaman zaman seviye sınırlarını biraz zorlayan yazılar. Nihayetinde bilimsel verilere göre tahminde bulunan arkadaşları iğneleyerek taciz etmenin kimseye faydası yok.
    Bu konuda hassasiyet gösterileceğini umuyor, hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

Bu arada Efsane Semih ikizlerim senin sıkı takipçin. Malum okuldan kaytarmak için senin tahminlerin tutsun diye her gece dua ediyorlar. Hfyeni (3))))

Hoşgeldiniz ablacım :).

• Emin konuşmamak lazım doğru söylüyorsun ama içimde bir inanç ve his var :D bu sistem daha iyi olacak eski hali gibi olacak inşallah :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Herkese merhabalar,

Oncelikle emeği gecen herkese çok çok teşekkür ederim. Ülkemde sizin gibi gençlerin olması geleceğe olan inancımı tazeliyor. Bilimsel verileri gözlemleyip bu kadar iyi okuyan hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Yaptıklarınız inançtır, başarıdır, geleceği görebilmektir. Sizleri bazı ülkelerdeki "FIRTINA TAKİPÇİLERİ" ne benzetiyorum. inasnları hava koşullarına göre uyarmak, tedbir almaya zorlamak oldukça önemli. Rahatsız olduğum tek konu zaman zaman seviye sınırlarını biraz zorlayan yazılar. Nihayetinde bilimsel verilere göre tahminde bulunan arkadaşları iğneleyerek taciz etmenin kimseye faydası yok.

Bu arada Efsane Semih ikizlerim senin sıkı takipçin. Malum okuldan kaytarmak için senin tahminlerin tutsun diye her gece dua ediyorlar. Hfyeni (3))))

Hoş geldiniz hanım efendi. :)

• Hoşbulduk. :)
    Bu yazıyı bugün en hararetli tartışmaların arasında yazmıştım. Canım gerçekten çok sıkılmıştı. Emek harcayan gece gündüz verileri takip edenlerle dalga geçilmesi hiç hoşuma gitmedi açıkcası.
    Hepinizi yürekten kutluyorum. Müthişsiniz.

Sizde hoşgeldiniz oh be forum erkek kayniyordu biraz kadınlar da karissin aramiza :D

• Bence şu konulara birde İllerimizden kar görüntüleri veya kar resimleri yeri açılmalı ki herkes bulunduğu yerin fotoğrafını atsın daha iyi olmaz mı sizce ? :D Konuyla alakalı değil biliyorum ama şu an herkes bu konuya odaklandığı için buraya yazdım :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Herkese merhabalar,

Hoşgeldiniz :)
    Bu arada arkadaşlar hemen 1 model süreyi kısalttı diye moralleri bozmayın. Size de kar beğendiremiyoruz, sakin olun sabırla bekleyelim.Gece modelleri bakalım ne sunacak bizlere :D

• Ygs hazirlaniyorum ders molalarinda son 2 haftadir her guncellemeyi takip ediyorum arkadaslarim artik delimisin olum her dk ne bakip duruyorsun ne degisiyor diyip duruyorlar bende bu hastalik siz anlamazsiniz demekten baska bisi bulamadim bir coguna kar yagacagini ilettim insallah dediklerimiz tutar hepimiz seviniriz :)

• Merhaba bir süredir takip ediyorum .hepinize bol karlı günler.sanırım 23:30 güncellemesi 7-10 sistemi için son viraj.esenyurtta yaşıyorum.anladığım kadarı ile cumartesi akşamından pazar sabaha örtü oluşack burada.yanılıyormuyum.?rüzgarın yönü ve hızı ne olacak?

• Merhaba bir süredir takip ediyorum .hepinize bol karlı günler.sanırım 23:30 güncellemesi 7-10 sistemi için son viraj.esenyurtta yaşıyorum.anladığım kadarı ile cumartesi akşamından pazar sabaha örtü oluşack burada.yanılıyormuyum.?rüzgarın yönü ve hızı ne olacak?

esenyurt yüksek bir yer kar tutabilir ama çok fazla değil arabaların üstünde,evlerin çatılarında belki donarsa hafiften yol kenarlarında...

cumartesi akşamı - pazar gece geç saatlerde,sabaha doğru ne aldıysak kardır. O arada örtü oluştu oluştu sonra bir daha zor. Ta ki önümüzdeki salı gelecek sisteme kadar.

• Zaten burdaki arkadaşlar ve abilerim havada kar olmasına bile razıdır herhalde çünkü özledik kar yağışını :D

• Ygs hazirlaniyorum ders molalarinda son 2 haftadir her guncellemeyi takip ediyorum arkadaslarim artik delimisin olum her dk ne bakip duruyorsun ne degisiyor diyip duruyorlar bende bu hastalik siz anlamazsiniz demekten baska bisi bulamadim bir coguna kar yagacagini ilettim insallah dediklerimiz tutar hepimiz seviniriz :)

Vize döneminde modellere bakmaktan ders çalışamadım,zayıf gelen vizelerim var.Sağlık olsun kar gelsin yeter :D :D