Spor Toto Süper Lig (STSL) Şampiyonu Kim Olur?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Fener ikinci yarı beraberliklere oynasa derbilerde yeter ona :D

Fenerbahçe geçen seneki Fenerbahçe değil. Ersun Yanal'ın zannetmiyorum beraberliğe oynatacağını.[hr]

'Eğer ligin etkenleri maçlardan kazanılan puanlar dışına çıkmayacaksa...' demiş Siber, ne yani sence çıkacak ve şampiyon mu olacaksınız ? (%90 şampiyonuz demişsin.)[hr]Biri Fenerbahçe Galatasaray'ı taklit ediyor mu dedi ?

• Fenerbahçe geçen seneki Fenerbahçe değil. Ersun Yanal'ın zannetmiyorum beraberliğe oynatacağını.[hr]

'Eğer ligin etkenleri maçlardan kazanılan puanlar dışına çıkmayacaksa...' demiş Siber, ne yani sence çıkacak ve şampiyon mu olacaksınız ? (%90 şampiyonuz demişsin.)[hr]Biri Fenerbahçe Galatasaray'ı taklit ediyor mu dedi ?

evet öyle dedi

• Fenerbahçe geçen seneki Fenerbahçe değil. Ersun Yanal'ın zannetmiyorum beraberliğe oynatacağını.[hr]

Evet Meriç yaklaşık 1,5-2 aydır Yargıtay'ın altını çiziyorum. %90 Fenerbahçe ceza alacak. %10luk kısımıda Fenerbahçe'nin suçsuz bulunup yada suçlu bulunmasına rağmen cezaların bu sene geçerli olmamasına veriyorum.

Ayrıca verdiğin o resim Galatasaray'da gelenek haline gelen bir şey.
    Araştır istersen bunları. Yılbaşı Programları, Pilav Günleri gibi...Gelenek olmuş.Yani anlayacağın bu sene ile sınırlı değil. En azından öyle düşünüyorum. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Hakan çalhanoğlu Galatasaray a sempatim var demiş alsak çok iyi olur aslında :) tolgay arslan da fenerbahçe şampiyon olmaya yakın ama gönlüm Galatasaray dan yana dedi bu ikisini alsak çok iyi olur özellikle hakan çalhanoğlu çok şey katar Galatasaray'a . Alex telles le tarık çamdal da gelirse tamamdır bu iş :D

Liberta Per Gli ultrAs ! A C A B

Faşizme Karşı Omuz Omuza !