Spor Toto Süper Lig (STSL) Şampiyonu Kim Olur?

• fenerbahçe zor maçların çoğunu kendi evinde oynadı 2. yarı kesinlikle çok puan kaybedecek.

Doğru bir konuya deyinmişsin.GS'nin ilk yarı fikstürü Fener'inkine göre zordu.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Fener ikinci yarı beraberliklere oynasa derbilerde yeter ona :D

Fenerbahçe geçen seneki Fenerbahçe değil. Ersun Yanal'ın zannetmiyorum beraberliğe oynatacağını.[hr]

'Eğer ligin etkenleri maçlardan kazanılan puanlar dışına çıkmayacaksa...' demiş Siber, ne yani sence çıkacak ve şampiyon mu olacaksınız ? (%90 şampiyonuz demişsin.)[hr]Biri Fenerbahçe Galatasaray'ı taklit ediyor mu dedi ?

• Fenerbahçe geçen seneki Fenerbahçe değil. Ersun Yanal'ın zannetmiyorum beraberliğe oynatacağını.[hr]

'Eğer ligin etkenleri maçlardan kazanılan puanlar dışına çıkmayacaksa...' demiş Siber, ne yani sence çıkacak ve şampiyon mu olacaksınız ? (%90 şampiyonuz demişsin.)[hr]Biri Fenerbahçe Galatasaray'ı taklit ediyor mu dedi ?

evet öyle dedi

• Fenerbahçe geçen seneki Fenerbahçe değil. Ersun Yanal'ın zannetmiyorum beraberliğe oynatacağını.[hr]

Evet Meriç yaklaşık 1,5-2 aydır Yargıtay'ın altını çiziyorum. %90 Fenerbahçe ceza alacak. %10luk kısımıda Fenerbahçe'nin suçsuz bulunup yada suçlu bulunmasına rağmen cezaların bu sene geçerli olmamasına veriyorum.

Ayrıca verdiğin o resim Galatasaray'da gelenek haline gelen bir şey.
    Araştır istersen bunları. Yılbaşı Programları, Pilav Günleri gibi...Gelenek olmuş.Yani anlayacağın bu sene ile sınırlı değil. En azından öyle düşünüyorum. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Hakan çalhanoğlu Galatasaray a sempatim var demiş alsak çok iyi olur aslında :) tolgay arslan da fenerbahçe şampiyon olmaya yakın ama gönlüm Galatasaray dan yana dedi bu ikisini alsak çok iyi olur özellikle hakan çalhanoğlu çok şey katar Galatasaray'a . Alex telles le tarık çamdal da gelirse tamamdır bu iş :D

Liberta Per Gli ultrAs ! A C A B

Faşizme Karşı Omuz Omuza !