Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ayrıca 28 Şubat soğukları düne göre etkisini biraz daha yitirdi. Basınç haritasında yüksek basınç ile birlikte gelen soğuk geri çekiliyor. Sinirlerim bozulmaya başladı. Şimdiden buradan diyeyim. 5 Marttan itibaren ya ÇOK SICAK ya da ÇOK SOĞUK olacak. Tereddütte kalan değerler ve veriler var. Birisi koridor açıp gelmeye çalışırken güneyimizden kuvvetli sıcaklar etkili olacak gibi duruyor. Mart'ın 10'undan sonra 19-20 derecelere yaklaşabiliriz. Kimse şaşırmasın.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Arkadaşlar Şubat'ın başından beri takip ediyorum siteyi,ilk önce Şubat'ın 2.haftası dendi, Kar Fırtınası dendi sonra Şubat'ın son haftası dendi Amerika'daki soğuklar İstanbul'a inecek dendi şimdi bugün burdayım dayanamayıp siteye üye oldum ÜYELER BURADA , EFSANE NEREDE?

ELEŞTİRİYİ HOR GÖRMEYİN LÜTFEN, SİTENİZİ ÇOK BEĞENİYORUM AYRICA ILIKÇIDA DEĞİLİM.

Kışın kar yağdığında tıpkı küçük çocuklar gibi kalbım kıpır kıpır oluyor.

• Arkadaşlar Şubat'ın başından beri takip ediyorum siteyi,ilk önce Şubat'ın 2.haftası dendi, Kar Fırtınası dendi sonra Şubat'ın son haftası dendi Amerika'daki soğuklar İstanbul'a inecek dendi şimdi bugün burdayım dayanamayıp siteye üye oldum ÜYELER BURADA , EFSANE NEREDE?

ELEŞTİRİYİ HOR GÖRMEYİN LÜTFEN, SİTENİZİ ÇOK BEĞENİYORUM AYRICA ILIKÇIDA DEĞİLİM.

Hepimiz sabırla bekliyoruz Kış bitmeden bir sistem alıcağız inşallah.

• Süre uzun az daha sabır.Biz diğer sitenin elemanları gibi 2 gün sonrası için % 65 % 45 gibi saçmasapan değerler vermiyoruz.İşin garibi 2 gün sonrası için bile her modelde oran veriliyor ve en son kar ihtimali kalktı deniyor :D

• Pardon ama bunların gerçekleşeceği ne malum ? Meteorolojide kesin YOKTUR :) .

tutturmuşsun diline bir kesinlik yoktur kesinlik yoktur. ben kesin bunlar olacak demedim. ama bunlardan farklı olursada çok şaşıracağım. haftasonu haftasonu dediniz ayın 26sı geldi artık 3 günlük tahminler çıktı neyin ne oldugunu herk8es görebiliyor . kendinizi kandırmayın ne efsane ne şubat kaldı elinizide malesef. :hfyeni (30):

• GFS Senaryolarından

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Süre uzun az daha sabır.Biz diğer sitenin elemanları gibi 2 gün sonrası için % 65 % 45 gibi saçmasapan değerler vermiyoruz.İşin garibi 2 gün sonrası için bile her modelde oran veriliyor ve en son kar ihtimali kalktı deniyor :D

Anladımm ben onu :P :D Efsane-Semih peki sende dikkat ettin mi söz konusu kişi-kişilerin gönderme yaptığını..bazende apaçık..

Bu kıştan umutsuz kim ise kim olduğu önemli değil, güler geçerim.
    -SİSTEMCİ

Sibiryasız kışa kış demem azor balsa Sibirya duble kaymaktır.
    -SİSTEMCİ

*FOREVER SİSTEMCİ*

• 11. Senaryodan bir resim.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Güneşteki patlamalar kuzey enlenmelerini etkliyor sıcak plazma atom çekirdeklerinden oluşuyor doğrudan dünyanın atmosferini deforme ediyor bozuyor komposizyonunu değiştiriyor dolayısıyla bu atmosferdeki dinamik olaylardan dolayı meteorolijik olaylarda etkileniyor..

• 16. Senaryo

İnşallah bu senaryo gerçekleşir de 2011 martında aldığımız gibi bir sistem alırız.

Ben çok ümitli değilim artık.Ama kücücükde olsa biraz umudum var. :)

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• NOGAPS Senaryolarından

Albert Einstein