Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Türkiyede sıcaklıklar bence daha da artıcak dedikleri gibi istanbul da 40 dereceleri zorluycak böyle giderse 22 derece şuan.

<3 <3 <3 EN BÜYÜK AŞK FENERBAHÇE [size=x-small] I LOVE YOU FENERBAHÇE <3 <3 <3[/size]

• Türkiyede sıcaklıklar bence daha da artıcak dedikleri gibi istanbul da 40 dereceleri zorluycak böyle giderse 22 derece şuan.

<3 <3 <3 EN BÜYÜK AŞK FENERBAHÇE [size=x-small] I LOVE YOU FENERBAHÇE <3 <3 <3[/size]

• Http://iceagenow.info/2013/03/…arch-1883-germany-reader/
    Bu site önemli bir site.İleride buzul çağına girersek bol bol yararlanacağımız bir site.Haberde 1881'den beri Almanya'nın en soğuk mart ayını yaşadığını söylüyor.Almanya bu sene kışı aşırı soğuk ve karlı geçirdi.Almanya'nın soğuk kış geçirmesi bizim ılık kış geçirmemize neden olur.Çünkü bize sağlam sistemler için yüksek basıncın en az Almanya'ya kadar uzanması gerekir.Onlar soğuk kış haklarını kullandılar,seneye sıra bizde inşallah.

Einmal editiert, zuletzt von Hava_Forum ()

• Http://iceagenow.info/2013/03/…arch-1883-germany-reader/
    Bu site önemli bir site.İleride buzul çağına girersek bol bol yararlanacağımız bir site.Haberde 1881'den beri Almanya'nın en soğuk mart ayını yaşadığını söylüyor.Almanya bu sene kışı aşırı soğuk ve karlı geçirdi.Almanya'nın soğuk kış geçirmesi bizim ılık kış geçirmemize neden olur.Çünkü bize sağlam sistemler için yüksek basıncın en az Almanya'ya kadar uzanması gerekir.Onlar soğuk kış haklarını kullandılar,seneye sıra bizde inşallah.

2012 gibisini bir daha zor buluruz

• 14 Nisandan Sonra GELİYOOMMM Leeen sein nediyon ne sikim günahtan bahsediyon ben Çakal Ruh Resül Muhammedim bana imn etmediğiniz için hepinizide yakacağım ve sikceyim ve bana şahadet edeceksini Eeeeeşşşşeehhkkkkk Muhammed Resül gerçekten Çakal Ruh diye ve ben senin ıslahını sikeyim anlamadınmı halâ ben Resüıüm a Allahım siz Allaha inanıyorsunuz burada köpek gibi yatıyorsunuz ben köpekmiyim leeen itlerrr Allahın işine ne karışıyorsunuz size nee Allahın Kışı Kıçııııı eşerde Sıçarda sizleri Camide beklerem Sakın Otuzbir çekmeden Gelmeyin Yoksa Yakaram Sikerem Kâbede

• Karadenizi gelecek hafta bol yagmur bekliyor çok ani yagmur veya su baskinlari olusturacak sekilde degil ama uzun vadeye yayilan orta kuvvetli yagislar

• Avrupadaki bir çok bilim adamı kürsel ısınmanın olduğunu ifade ederken abd de bir bilimadamı küresel ısınma kavramı siyasi çıkar uğruna ortaya atılmış senaryodur diyor...

• Avrupadaki bir çok bilim adamı kürsel ısınmanın olduğunu ifade ederken abd de bir bilimadamı küresel ısınma kavramı siyasi çıkar uğruna ortaya atılmış senaryodur diyor...

Bu konuyu burada da tartismistik asagi yukari hepimiz hem fikirdik küresel isinma yok :P

• Bu konuyu burada da tartismistik asagi yukari hepimiz hem fikirdik küresel isinma yok :P

Arkadaşlar bu yazımın bu tartışmayı bitireceğini söylüyor çok kısa..

Dünya'da iklim her zaman değişiyor bu olur çünkü 40-50 yılda bir değişir.Isınmaya gelirsek Dünya'da dönem dönem ısınma olmuş.Dönem dönem soğuma.Her ısınmanın ardında bir soğuma vardır.Belki şu an ısınmış olbilir ama sonunda bir soğumaolursa da şaşmayın.Hani yazın sıcaklardan kavrulurken 1-2 hafta sonra serin yağışlı hava geliyor.Onun gibi onun uzun süren modeli.Benim yazım bu..

THE AND

• Karadenizi gelecek hafta bol yagmur bekliyor çok ani yagmur veya su baskinlari olusturacak sekilde degil ama uzun vadeye yayilan orta kuvvetli yagislar

Karadeniz en kurak mevsiminde bol yağış alıyor ilginç.Ne garip bir yıl anlamadım gitti.Yaz neye tabir olacak acaba??