Basketbola Dair Her şey [Basketbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Bir takım merkezli değil de, maç merkezli bir inceleme yapsanız.

Yapayım ilk periyotta unicajanın 7 sayılık serisine geç cevap verdik bu bir handikap ama açılınca takım dağıttık hemen
    2.periyotta dışardan sayılar bulduk ve extra paslarla şow yaptık aynısı 3.periyot için geçerli 4.periyotta ise gene tutukluk yaptık Hickman bence bu takımın en iyi top kullanan oyuncusu sakatlığı kısa sürer umarım

Einmal editiert, zuletzt von Bilal ()

• Angel McCoughtry FB'de oynarken lezbiyen olduğunu sosyal medyadan yalanlamazsa kovulmakla tehdit edildiğini açıkladı.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Angel McCoughtry FB'de oynarken lezbiyen olduğunu sosyal medyadan yalanlamazsa kovulmakla tehdit edildiğini açıkladı.

Normal. Bir futbolcu yapsa onun gibi, kim bilir kaç tane Fenerbahçe'li olmayan kişi bu durum üzerinden eleştiri-alay gibi mantıksız hareketlerde bulunacaklardı. Türkiye şartlarında, daha doğrusu Türkiye'de ki spor şartlarında, olağan dışı bir durum değil. Tabi bu doğru olduğu anlamına gelmez, yanlış. Homofobikçe bir davranış ancak Türkiye'de normal, üstte altı çizili nedenden dolayı.

• Altı çizili yerde çok yanlış değerlendirmişsin.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Ege Arar ve Kristijan Nikolov (benden küçükler) bugün Maccabi karşısında baya süre aldılar.
    10 numara oynadılar. 4. çeyreğin ortalarına kadar başa baş gitti maç. Ama tabi 18 yaşında gençlerin oynadığı bir takım Maccabi gibi bir şampiyonla baş edemez.
    Nikolov için skandal bir şekilde herhangi bir karar vermemişti TBF. Allah'tan bugün verdi. Ligte yabancı olsada oynayacak. (Normalde devşirme olması gerekiyor.)

Albert Einstein

• Laboral karşısında tel tel dökğlüyoruz adeta hani rahat olursunda bu kadar değil bir işe başladın mı devamını getireceksin gruptan çıktık diye bir rahatlık içerisine girmişiz baya baya

• Fenerbahçeli (?) NTVSPOR'un 10/10 mağlubiyet yapan Galatasaray ve 10/9 galibiyet yapan Fenerbahçe için attığı manşet.

Manşeti eleştirmiyorum ancak, buradaki Fenerbahçeli olmayan herkesin en az bir iki kez tekrarladığı ''Fenerli NTVSPOR'' muhabbetinin, ne kadar saçma, ne kadar boş ve ne kadar gerçek dışı olduğunu görüyoruz. Eğer gerçekten Fenerbahçeli olsaydı, aksine olaya olumlu bakardı. bkz: ''Fenerbahçe 10/9 yaptı!'' gibi bir manşet görebilirdik, ama görmedik. Neden ? Çünkü Fenerbahçeli değil.

• Fenerbahçeli (?) NTVSPOR'un 10/10 mağlubiyet yapan Galatasaray ve 10/9 galibiyet yapan Fenerbahçe için attığı manşet.

Manşeti eleştirmiyorum ancak, buradaki Fenerbahçeli olmayan herkesin en az bir iki kez tekrarladığı ''Fenerli NTVSPOR'' muhabbetinin, ne kadar saçma, ne kadar boş ve ne kadar gerçek dışı olduğunu görüyoruz. Eğer gerçekten Fenerbahçeli olsaydı, aksine olaya olumlu bakardı. bkz: ''Fenerbahçe 10/9 yaptı!'' gibi bir manşet görebilirdik, ama görmedik. Neden ? Çünkü Fenerbahçeli değil.

Fenerbahçe basket maçına 1/1 oynadım. Öğrenci için yüklü diyebileceğimiz bir miktar. Maçı rakibin alması bankoydu resmen. 2.25 oran. ;) Neyse...

Garantilemiş Fenerin neresini övecekler? Dün yenilmeleri bekleniyordu zaten. Ama ciddi derecede kötü oynayıp yenildiler.

Bak dün attığım bir mesaj. Oku bunu

Ege Arar ve Kristijan Nikolov (benden küçükler) bugün Maccabi karşısında baya süre aldılar.
    10 numara oynadılar. 4. çeyreğin ortalarına kadar başa baş gitti maç. Ama tabi 18 yaşında gençlerin oynadığı bir takım Maccabi gibi bir şampiyonla baş edemez.
    Nikolov için skandal bir şekilde herhangi bir karar vermemişti TBF. Allah'tan bugün verdi. Ligte yabancı olsada oynayacak. (Normalde devşirme olması gerekiyor.)

2 tane benden küçük oyuncu oynadı. 10 numara 5 yıldızdı oyunları. Oynadığımız takımda Maccabi'ydi. Son şampiyon...

Son olarak bir tavsiye vereyim o haberlerin içeriğini okumadan Fenerist ve yan sanayi çıkışlı şeylerle bence mesaj atma ;) Adamlar rakiplerini bırakıp kendi taraftarlarını bile trolleyebiliyorlar :) Hatta bazen kendilerini rezil ediyorlar.

Albert Einstein

• Fotoğrafı Fenerist'ten almadım. Ben manşetleri eleştirmediğimi belirtmiştim. Fenerbahçeli demenizi eleştirdim. Gerçekten dediğiniz gibi net bir şekilde bizim lehimizde olsa, bu tür bir manşet atılmazdı demiştim. Yoksa, manşetlerde anormal bir durum yok.