Basketbola Dair Her şey [Basketbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • euroleague çeyrek final 3. maçında fenerbahçe son çeyreğe 11 sayı önde giriyor. fener kaçıyor monaco kovalıyor. seri 1-1 eşit durumda. son çeyrekte büyük bir mucize olmazsa bu maçı alırız gibi

edit: son 7:38 fark 10 sayı

ilk 2 maç fransadaydı.. birini biz birini onlar aldı.. böyle olunca saha avantajı bize geçti

3 ve 4. maç bizim sahada.. bunu ve cuma günkü maçı alırsak seri 3-1 ile sonlanır final foura kalırız

son 6 dakika, fark 4'e indi

son 5 dakika, farkı tekrar 9'a çıkardık

son 3 dakika, fark 5 sayı

maçın sonuna doğru efsane şeyler oluyor :) .. kaçıranlar kesinlikle son 3 dakikayı izleyin

son 2 dakika, fark 7 sayı lehimize

BORN IN WINTER

6 Mal editiert, zuletzt von GOJIRA ()

• euroleague çeyrek final 3. maçında fenerbahçe son çeyreğe 11 sayı önde giriyor. fener kaçıyor monaco kovalıyor. seri 1-1 eşit durumda. son çeyrekte büyük bir mucize olmazsa bu maçı alırız gibi

Monaco beş para etmez takım buraya nasıl gelmişler acaba

• Monaco beş para etmez takım buraya nasıl gelmişler acaba

Hocam ben pek euroleague takip etmiyorum.. ama normal sezonda lig 3.sü olmuşlar, fenerbahçe 6. cı olmuş

bir de malum, euroleaguede para konuşur.. parayı basıp güzel bir kadro kurarsa aliağa petkimspor bile şampiyon olabilir.. monaco basmıştır parayı, gelmiştir buralara

BORN IN WINTER

• Hocam ben pek euroleague takip etmiyorum.. ama normal sezonda lig 3.sü olmuşlar, fenerbahçe 6. cı olmuş

bir de malum, euroleaguede para konuşur.. parayı basıp güzel bir kadro kurarsa aliağa petkimspor bile şampiyon olabilir.. monaco basmıştır parayı, gelmiştir buralara

Takım mike jamesin eline bakıyor o da kötü oynuyor bu seride

• maç bitti.. 89-78 aldık.. seri 2-1’e geldi

bir sonraki maç cuma evimizde

tebrikler fenerbahçe :hfyeni (25):

BORN IN WINTER

• Takım mike jamesin eline bakıyor o da kötü oynuyor bu seride

evet bu maçta da 1/6 üçlük atmış

monaco zaten takım olarak çok kötü 3lük attı bu maç

maçı bu sayede kazandık

3lük istatistikleri

fenerbahçe 11/28

monaco 4/21

BORN IN WINTER

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• fenerbahçe monaco maçının son çeyreğine 47-48 monaco üstünlüğü ile gidiliyor. iki takım da çok iyi savunma yapıyor

fenerbahçe maçı kazanırsa final foura adını yazdırıyor

monaco kazanırsa seri 2-2 olacak ve son maç onların sahasında olacak. son maça bırakmamak lazım. burada iş bitmeli

BORN IN WINTER

• Maçın son periyodunda ilk 3 dakikada iki takım da toplam 3 sayı atabildi.. skor 49-49 :)

edit: son 6 dakika , 52-52

son 5 dakika, 52-52 devam

son 4 dakika, 52-54 aleyhimize

son 3 dakika 55-56 aleyhimize

son 2 dakika, 55-58 aleyhimize

son 1 dakika, 57-61 aleyhimize

daha buradan dönmez artık, geçmiş olsun

BORN IN WINTER

4 Mal editiert, zuletzt von GOJIRA ()

• Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• Fenerbahçe euroleague tarihinde ilk defa deplasmanda 5. maçı kazanarak final four’a kalmış, tebrikler :hfyeni (25):

BORN IN WINTER

(1881-193∞)