İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ne bitecem lan senin kar keyfin mi önemli yoksa küçük çocukların enkaz altında kalmasimi donarak ölmesimi aç sus enkaz altında ölmesimi önemli

Tamam ne yapalım burda bunları konuşmayalım o çocuklar enkaz altından bir anda çıkacak mı veya bizim konuşmamamız bunu etkileyecek mi?

• millet enkaz altında siz burda kar muhabetimi yapıyorsunuz unutmayın yarın sizin başınıza da gelebilir Allah korusun

Yemek yediniz mi bugün? Veya işe felan gitmediniz mi? İnsanlar anlık atmosferin durumunu bildiriyor. meteorolojik forum olduğu için istanbul meteoroloji konusunda son durumu bildiriyorlar. Kimsenin kötü bir niyeti yok Herkes üzgün tek siz farkındalık sahibi değilsiniz.

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):

• Ben hep nasipsiz konumlari buluyorum sanırım.Sabah 10-15 dakika mükemmel bir kütle dışında hep siyiriyor kütleler.Sakaryada da aynı durumlari yaşıyordum.

Yer: Pendik

• millet enkaz altında siz burda kar muhabetimi yapıyorsunuz unutmayın yarın sizin başınıza da gelebilir Allah korusun

Nereden biliyorsunuz hocam bir şey yapmadığımızı? Kimin ne kadar nereye yardım ettiğini nereden biliyorsunuz? Tüm gün sadece hava forum mu takip ediyoruz sanıyorsunuz? Ne bu gereksiz duyar? Herkesin aklı fikri var hocam. Sadece sen değilsin vefat edenlere üzülen, yardım bekleyenlere üzülen. Ben burada avrupa yakası kar alacak mı dediğimde acım az olmuş olmuyor. Biraz akıllı düşünün.

• Ne bitecem lan senin kar keyfin mi önemli yoksa küçük çocukların enkaz altında kalmasimi donarak ölmesimi aç sus enkaz altında ölmesimi önemli

Kardeşim şuan bulunduğumuz konumda maddi destek dışında yapabileceğimiz ne var ?

Patronlarda senin gibi düşünsün işe çağırmasın evimizde oturalım o zaman, hepimizin içi yanıyor hepimiz üzülüyoruz ama hayat devam ediyor haddimizi aşmadan şurada 2 kar görelim diye takip yapıyoruz muhabbet edip kafa dağıtıyoruz. Yaptığın şey hoş değil boş duyar kasıyorsun

Yapmayın yahu,insanları böyle ayrıştırmayın,ben bir yandan ailemle birlikte deprem bölgesi için elbise çantası ayarlarken yazıyorum bunları,herkes kötüde bir tek siz mi iyisiniz,ayıp !

• WRF gayet başarılı. Nokta atışı