İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • modeller sistemi verirken de burdaydım ve bu duruma geleceğini söyleyince linç yedim kötü düşünce pompalamıyorum sadece doğruları aktarıyorum ki insanlar hayal kırıklığına uğramasın burda 5 şubatta -10-12 bekleyenlere bilek boyu kar bekleyenlere sisteme isim takanlara da lütfen bir çift laf söyleyin iyi akşamlar

5 Şubat’ta bilek boyu kar bekleyenlerle mütemadiyen sistem yok diyip sözde tahminlerinin başarısıyla övünenlere söyleyeceğim bir çift laf tamamen aynıdır..

• Ayın 9'unda -12'ler mi dersiniz -16'lar mı dersiniz hepsini indirdi GFS, yağışı da Anadolu yakasına hep koysa da Avrupa'ya da verdi bir şeyler hayırlısı diyelim.

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Ayın 9'unda -12'ler mi dersiniz -16'lar mı dersiniz hepsini indirdi GFS, yağışı da Anadolu yakasına hep koysa da Avrupa'ya da verdi bir şeyler hayırlısı diyelim.

Soğuğu versin de hele yağış daha cok takla atar, Karadeniz kayitsiz kalmaz bu soğuklara illaki

• Soğuğu versin de hele yağış daha cok takla atar, Karadeniz kayitsiz kalmaz bu soğuklara illaki

Karadeniz'de denizlerimiz geçen seneye göre 2 derecede daha sıcak, Vortex bile alırız o soğuklar yeterki kalsın dediğiniz gibi hocam...

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• Darknesspower hocam ne diyorsunuz yine ayın 5'i için sinyalleri almaya başlamışız? :D

(1881-193∞)

• Fena diyorum :gun_bandana: -5 e hamak atmışız o -10 olsa iyi olurdu :hfyeni (18):

Bu sefer yağışımız var diye görünüyor yutmazsa yani eğer, soğuk düzelse tamamdır.

(1881-193∞)

• modeller sistemi verirken de burdaydım ve bu duruma geleceğini söyleyince linç yedim kötü düşünce pompalamıyorum sadece doğruları aktarıyorum ki insanlar hayal kırıklığına uğramasın burda 5 şubatta -10-12 bekleyenlere bilek boyu kar bekleyenlere sisteme isim takanlara da lütfen bir çift laf söyleyin iyi akşamlar

Valla konuşun hocam, doğruları söylediğiniz sürece arkanızdayım